Jakub D. KočíDobré ráno přeji!

Máme tu den, který byl přímo stvořený k hrám! O hrách si budeme nejen psát, ale některé si i vyzkoušíme v praxi. Co vás tedy v průběhu dneška čeká a nemine?

Turnaj v Samolodích

Pokud dnes budete hrát Samolodě, máte šanci získat skvělou cenu: originál hru Scrabble od firmy Mattel v hodnotě 700 korun. Stačí vám k tomu jediné - abyste tento turnaj vyhrála. Více se dozvíte v 8.00, kdy turnaj vyhlásím!

Povídka, kterou napíšete samy

Dám vám prostor zahrát si na spisovatele. Zanedlouho se objeví novinka, ve které nakousnu příběh, a bude jen na vás, kam se bude jeho děj ubírat. Jak? Vyberu vždy v určitém čase to nejlepší pokračování, která mi budete posílat, to pak otisknu - tuhle šanci dostanete hned několikrát. Vytvořte tak se mnou svoji povídku pro magazín Žena-in!

A samozřejmě tematické příběhy

Příběhy a příhody o tom, jak a jestli jste si rády hrály jako děti a zda si rády hrajete i dnes. Jaké hry vás nejvíc bavily a baví, je jedno, jestli jde o hry dětské: Krvavé koleno, Skákání přes gumu, Na doktora... dospělácké: Kanasta, Šachy, erotické hry, Ruská ruleta... sportovní: Fotbal, Orientační běh, Vybíjená... anebo rodinné: Dostihy a sázky, Monopoly, Pexeso...

Pište mi také, s kým jste si nejraději hrály dřív a s kým si nejraději hrajete nyní. Jestli se vám při hrách stalo něco nebezpečného, máte-li třeba zkušenost se závislostí na hrách a gamblerstvím... kdy jste se při hře nejvíce pobavila... zkrátka jestli a jak hry ovlivnily váš život.

Na to všechno se těším v redakčním mailu!

redakce@zena-in.cz

Reklama