Jedete na dovolenou a máte s sebou nezbedné děti toužící po zábavě a dobrodružství? Pak jim dopřejte zábavy v krásném aqvaparku, klde můžete strávit celý den a budete se bavit.

Aqualand „Aqua Sur“ Maspalomas na Cran Vanadii leží na okraji města Maspalomas, takže sem dojedete velmi rychle taxikem (1 jízda cca 5 Euro) nebo městskou autobusovou dopravou, která vás možná vyjde dráž než cesta taxikem.  Cena vstupného je pro dospělé 21 Euro, pro děti od 3 – 12 let 14 Euro a děti mladší než 3 roky mají vstup zdarma. Otevřeno je každý den od 10 do 18.

 

Vodní zábavný park nabízí svým návštěvníkům 15 atrakcí, kdy si na své přijdou milovnící adrenalinových pocitů i ti, kteří mají rádi méně vypjatější okamžiky. U každé atrakce je bazén s lehátkami. Již sami názvy krkolomných sjezdů napovídají, co vás čeká. Jsou to například Kamikadze – dlouhá vlnovková skluzavka, Twister – skluzavka, kde se vám zatočí úplně všechno či Adrenalina, což je tobogán s mnoha zatáčkami a šikmým skluzem.  Pro opravdu otrlé povahy je trojice toboganových trubek s názvem Aquamania. P okud si vyberete tu prostřední, letíte kolmo dolů šílenou rychlostí a proberete se až v bazénu, kam zaplujete jako střela.

 

Pokud vás ale tyto zábavné šílenosti nelákají, můžete si vybrat skluzavky pro „měkčí“ povahy, což je například Anakonda – otevřená skluzavka s mnoha zatáčkami, ale mírnějším skluzem nebo proudící řeka „Congo River“, kterou projíždíte na nafukovacích člunech. Vedle této řeky je i prostorný bazén, kde po určitém časovém intervalu zapínají umělé vlnobití, takže se můžete vyřádit houpáním na umělých vlnách.

 

Nejmenší děti zde čeká MiniPark s bazénem s mělkou vodou. I klouzačky jsou přizpůsobeny věku, jsou krátké a nemají velký skluz.

Všechny atrakce hlídají bedlivé oči připravených plavčíků, kteří jsou v pohotovosti vždy zakročit, kdyby někomu hrozilo nebezpečí.

Pokud vás unaví cákání v bazénech a šílení na atrakcích, můžete si dát v klidu občerstvení a příjemně posedět pod slunečníkem.

Návštěva tohoto parku je prima zpestřením dovolené, které ocení hlavně děti, které zde mají od rána do večera co dělat.

Více o zábavném parku si můžete přečíst a prohlédnout video zde: http://www.aspro-ocio.es/grancanaria/

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234,  mobilní operátor 602313049,  fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama