Čtenářku Aggatu provedl životem folk, Beatles a Lucerna Music bar. A shání CD – Čím dál víc vřešťál.

Na celý život mne nejvíc ovlivnil asi český folk, bože těch krásnej fesťáků, co jsem zažila. Byla bych Vám pustila písničku od Samsona Katce, ta se mi neoposlouchá, ale žádnou pořádnou verzi jsem k puštění nenašla, tak si ji najděte, neprohloupíte. Tak jinou náhradní..... dvě modrý slunce v očích mají všechny moje děti.

1) 

V patnácti jsem v diskotéce svých rodičů pro sebe objevila pořádně Beatles. Začala moje malá (no malá.....) soukromá Beatlemania.... a vlastně tahle bytelná muzika mne bere dodnes.

2)

Na střední jsme s partou chodili do Lucerna baru na diskotéku 60. let, tuhle písničku do dneška můžu. Taky jsem chtěla podle ní pojmenovat dceru Magdaléna (a samozřejmě bych jí říkala Gina)..... nepovedlo se mi to prosadit ani u jedné :-(

2)

Mám napsat, které CD bych si přála sehnat - tak sehnat se mi opravdu nedaří CD „Čím dál víc Vřešťál“, to by bylo radosti.....  a nebo novinku „Jarret sobě“.

Ahoj všem Aggata


 

Díky Aggato za příspěvek k dennímu tématu. Do Lucerna Music baru občas zajdu,a le asi bychom se tam nepotkali:) S tím CD vám možná pomohou kamarádky. Pokud jej nemůžete sehnat vy – fanynka, kde bych jej sehnal já…

Dnes je tématem dne muzika, která ovlivnila vaše životy. Pošlete odkaz z youtube a přidejte historku. Těšíme se na to na e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Rádio Žena-in vám za to možná pošle muziku o kterou budete stát…  jen jeho dnešního hudebního dramaturga musíte přesvědčit, že si ji zasloužíte!

Reklama