Jak má vypadat ideální hrnek čtenářky s nickem Aggata? Nejraději má zcela rovné stěny a porcelán. Ideální je, aby se dobře držel (půllitráček přeci jen něco váží), když se do ouška dají zastrčit všechny čtyři prsty.

Vyloženě jeden oblíbený hrneček jsem nikdy neměla, mám léta jasno, z jakého hrnku ráda piji, ale to je spíš o tvaru a velikosti. Hrnek pod půl litru u mne neuspěje, nejraději mám zcela rovné stěny a porcelán. Ideální je, aby se dobře držel (půllitráček přeci jen něco váží), když se do ouška dají zastrčit všechny čtyři prsty. Problém je, že takový hrnek je vlastně jen jednoho typu a strašně špatně se shání. Takže nic takového, že bych ráda snídala zrovna z jednoho zamilovaného otlučeného hrnečku, to jsem neznala.

Ale letos k narozeninám jsem dostala od manžela nový hrneček a ten mi opravdu ráno vylepšuje, udělal mi ten dárek velkou radost a dělá mi jí denně.

od manžela

Aggata

To je od něj milé

Jaký je váš oblíbený hrnek, milé ženy-in? Od koho jste ho dostala? Máte k němu nějaký příběh? Pošlete nám jeho fotku? Na vaše příspěvky se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama