Až ovoníte tuto novou vůni, podlehnete jí...

Agent Provocateur vidí spojení mezi vůní a sváděním. S unikátní vizí ženskosti, značka začala vytvářet úspěšnou řadu vůní před více než deseti lety.

KONCEPT

Inspirovaná femme fatale z Hollywoodu 40. let. Mysteriózní, svůdná, okouzluje své milence neodolatelnou touhou. Noční diva odhalující utajenou stranu sama sebe v čase západu slunce. Bezstarostná, nikdy neztrácí kontrolu. Smyslná a elegantní s velkým smyslem pro luxusní životní styl.

Pokouší Vás k objevení jejího úžasného světa plného temného půvabu a extáze!

Láká Vás na přitažlivou, svádivou vůni. Na nápoj lásky.

Je nebezpečnou exotickou zábavou, smrtící zbraní přitažlivosti…

ŽENA

AgentModerní femme fatale využívající opojnou návykovou vůni k okouzlení jejích milenců, aby byla navždy zbožňována.

Je ženou s úspěšnou kariérou, která pracuje tvrdě a hraje tvrdě.

Je inteligentní, chic, na úrovni, provokativní, zábavná a nebezpečná…

V přestrojení ve svém všedním oděvu vás svede vypočítavým ženským chováním. Podmanivým půvabem a krásou ve stylu starého Hollywoodu, tato Femme FATALE vyzařuje sebedůvěrou, kterou ji všechny ženy závidí. Je ženou, kterou všichni muži chtějí… ale nemohou mít!

Elegantní svůdkyně s tóny krásy, které používá k podmanění a svádění.

DESIGN

Tvar flakónu je elegantní, sexy a moderně broušený. Jeho ostře obroušené hrany a roviny vyjadřují nesčetné tváře ženy připoutávající k sobě pohledy okolí.

Průhledné krystalické víčko používá stejně ostré hrany jako flakón, v jeho nitru se ukrývá tištěný ikonický podpis AP logo. Lesklý černý kovový kroužek a sprej vyjadřují moderní akcent souznící s elegantním dotekem růžového lemu. Diamantové vzorování nese i krabička vůně, její černý vnitřek prochází přes obal, až na vnější kartón a dodává mu celkové souznění.

Inspirován strukturou Agent Provocateur, krabička je plasticky vzorovaná a dělá velký dojem před vytáhnutím samotného elegantního flakonu.

Diamantový reliéf vytváří pozadí pro hranici centrálního pódia s lakovaným ikonickým logem.

Óda na film Noir, design je moderní interpretací retro sofistikovaností, která odráží nekonvenční smysl pro kreativitu, volnost a krásu.

VŮNĚ

AgentSmyslná, výrazně květinová s esencí pižma:

Návyková, podtrhnutá rysem vodních květin, se tato vůně stává zřetelným příkladem Femme Fatale. Strhující horní nóty jsou směsicí zmrzlé středomořské mandarinky, exkluzivního květu hrušně a návykového yuzu krému, pro svěží šťavnatý začátek.

Rudnoucí květinové srdce se skládá z exotického a mysteriózního nočního květu datury, přeměňující se do jemnějšího tónu květu madam kamélie a do růžového asijského lotusu. To vše tvoří něžnou, elegantní a velmi ženskou vůni. Tělu vůně svou svěžestí dodává rozměr a texturu měsíční bambus se zářící hloubkou, zatímco pižmo tělo na tělo dodává druhou kůži smyslnosti. Indický černý šafrán dotváří temnější komplikovanost a svádí dlouho po tom, co odejde.

Perfumer: Jean-Claude Delville – Drom, USA

HORNÍ: zmrzlá středomořská mandarinka, exkluzivní květ hrušně, návykový yuzu krém

STŘEDNÍ: noční květ datury, květ kamélie, asijský růžový lotus

ZÁKLADNÍ: měsícem ozářený bambus, pižmo, indický černý šafrán

Fatale pink

SORTIMENT

  • 30ml Eau de Parfum
  • 50ml Eau de Parfum
  • 100ml Eau de Parfum
Reklama