Co obsahuje balíček ageLOC® Galvanic Body Trio? Galvanický přístroj, neboť jeho prostřednictvím se dostává do pokožky větší množství účinných látek z kosmetický přípravků než při běžném použití, a také dva produkty péče o tělo – Body Shaping Gel pomáhá redukovat vzhled dolíčků v pokožce a její nerovnoměrnou texturu, a Dermatic Effects ji dělá hladší a pevnější. Při pravidelném pětiminutovém používání ageLOC® Galvanic Body Trio na pokožku stehen, paží, hýždí a bříška se viditelný efekt dostaví už po osmi týdnech.

l1.jpg

Jak funguje galvanické proudění?
Přístroj ageLOC® Galvanic Body Spa má vodivý povrch, který napomáhá stimulaci pokožky, čímž zlepšuje její prokrvení a čištění a viditelně tak snižuje známky stárnutí pleti. Tvar přístroje je navržený k lepšímu přizpůsobení konturám těla. Je totiž rozdíl, pokud krém či gel na pokožku pouze rozetřete, nebo místo ještě ošetříte galvanickým proudem. Výzkumy ukazují, že díky němu se do pokožky dostane větší množství účinných látek, které zde mají delší dobu působení.

Krémy s unikátním složením
V balení ageLOC® Galvanic Body Trio najdete také Body Shaping Gel. Obsahuje látku Laminaria Digitata, která pomáhá snižovat vzhled kůže připomínající pomerančovou kůru. Stejně tak u výtažku z kakaovníku pravého Teobrominu bylo prokázáno, že jeho účinek vede k hebčí a pevnější pokožce. Díky tomu mohou problematické partie lidského těla vypadat lépe a vzhled pomerančové kůry není tak výrazný. Pevná kůže vypadá mladistvěji. Kromě toho ji gel spolu s galvanickým přístrojem čistí a prokrvuje. Tento gel se doporučuje používat třikrát týdně na partiích, jejichž vzhled chcete zlepšit – tedy na stehnech, pažích, hýždích nebo spodní straně břicha.

l2.jpg

Pro rychlejší účinek se doporučuje každé ráno a večer používat ageLOC® Dermatic Effects. Obsahuje výtažek z Hibiscus abelmoschus bohatý na rostlinné lipidy, který pomáhá omezovat volné radikály. Výtažek z medu – přírodní alfa hydroxy kyselina – zase pokožku vyhlazuje a kyselina hyaluronová pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace. Tento přípravek používejte každé ráno a večer, abyste pomohli vyhladit vzhled pomerančové kůže a dolíčků, nastartovali buněčnou obnovu a zpevnili problematické partie.

6475bb5545c2aobrazek.png

Reklama