ASTOR
přináší Age Vitality, poklad mezi make-upy, který každodenní rutinu nanášení make-upu změní v luxusní zkrášlovací rituál s úchvatným výsledkem.

 

Složení Age Vitality využívá pokročilé technologie zpomalující stárnutí. Skutečně jedinečná vysoce účinná receptura je plná ingrediencí, jež zabezpečují péči odpovídající vašemu věku. S Age Vitality cítíte, že vaše pleť je hladší a jemnější, na pohled je bezchybná a jasně zářící.

 

Neuvěřitelně jemná a příjemná konzistence obsahuje báječný mix ingrediencí, které mají hodnotu zlata!

 

Age Vitality viditelně redukuje jemné vrásky a viditelnost pórů až o 70 %. Pleť pak vypadá hladší a mladší.

 

 

Magický efekt kyseliny hyaluronové je známý pro zázraky, které uskutečňuje! Nejenže pleť znovu vypíná a vyrovnává, ale rychle jí dodává i krásnější viditelně hydratovanou texturu. Pleť je hydratována 24 hodin.

 

Aktivní zlato – čistý zlatý extrakt má pozitivní efekt na mikrocirkulaci a podporuje omlazování vzhledu. Dodává pleti dlouhotrvající zdravou barvu a mladistvou záři.

 

Kolagen komplex míchá peptidy a ceramidy, které viditelně zjemňují jemné vrásky až o 70 %. Jejich působením je pleť pružnější a napnutější.

 

Vitamin C pracuje jako magická zásobárna energie, vyhání povadlost a zpevňuje a projasňuje pleť. Vaše pleť získá až o 70 % viditelně zářivější vzhled za méně než 10 hodin.

 

Age Vitality má hypoalergenní složení neucpávající póry, SPF 22 je spolehlivým obranným štítem proti škodlivým slunečním paprskům.

 

Skleněná lahvička zajišťuje dokonalou ochranu pro tento šperk mezi make-upy. Elegantní tvar a luxusní grafika v tónech béžové a černé s jemnými dotyky zlaté ještě více vyzdvihuje excelentní make-up Age Vitality s kyselinou hyaluronovou a aktivním zlatem.

 

Jestliže potřebujete zamaskovat tmavé kruhy pod očima a jiné drobné nedostatky vaší pleti nebo minimalizovat jemné vrásky, stačí jen jednou kliknout. Age Vitality rozjasňovač vám zaručí krásnou mladě vypadající pleť. Unikátní složení pro zářivou pleť má schopnost zamaskovat nedostatky pleti a redukovat známky únavy.

ASTOR Age Vitality make-up

279 Kč / 339 Sk / € 11,3

ASTOR age Vitality korektor

      199 Kč / 239 Sk / € 7,9

 

 

Jedinečné složení
ASTOR Age Vitality make-up

Aktivní zlato

 

Zlato je jedním z významných prvků prospěšných lidskému tělu. Jeho přirozená vodivost pomáhá při bio-energetické stimulaci, která má pozitivní efekt na mikrocirkulaci, jež hraje velmi důležitou roli při regulaci zásobování tkání kyslíkem a živinami a správného vylučování zbytků ven z těla. Dobrá funkce mikrocirkulace je nezbytná pro zdravou pleť.

 

Kyselina hyaluronová

 

Kyselina hyaluronová je polysacharid odvozený od aminohexózy, který se ve vysoké koncentraci přirozeně vyskytuje skoro v každé buňce lidského těla. Má mnoho významných vlastností, jako je biokompabilita (slučitelnost živé tkáně), visko-elasticita a schopnost zadržovat velké množství vody. Významně přispívá k dělení a migraci buněk a její hlavní funkcí je zadržování vody v buňkách.

 

V kůži můžeme kyselinu hyaluronovou najít ve společnosti kolagenu. Obě tyto složky jsou nezbytné pro výživu a výstavbu kožní tkáně. Mladá pleť je hebká a pružná, protože koncentrace kyseliny hyaluronové, která udržuje pleť zdravou, je velmi vysoká. S věkem pleť ztrácí schopnost udržet si stejnou koncentraci této kyseliny a výsledkem je vysušování pleti a tvorba vrásek.

 

Vitaminy A, C a E

 

Vitamin A je známý pro svůj vliv na stimulaci metabolické aktivity a kolagenové syntézy. Má příznivý vliv na dělení buněk a regeneraci tkáně. Zlepšuje vzhled pleti a pomáhá při vyhlazování vrásek. Podporuje odstraňování mrtvých buněk. Přispívá k eliminaci suchosti a nerovností pleti. Dodává pleti jas a jemnost. Podporuje obnovovací aktivitu buněk pojivové tkáně stimulací kolagenové syntézy vedoucí k posílení dermis (střední vrstvy pokožky).

 

Vitamin C je důležitým antioxidantem podílejícím se na mnoha buněčných procesech, které efektivně potlačují účinky volných radikálů. Působí jako složka UV ochrany. Právě oxidační procesy vznikající v důsledku působení volných radikálů z UV záření jsou považovány za jednu z hlavních příčin stárnutí. Vitamin C je nezbytný pro tvorbu a dobré fungování kolagenu, který zajišťuje pružnost pokožky. Pleť prozáří, zesvětlí a působí také jako prevence proti pigmentovým skvrnám.

 

Vitamin E je velmi účinným antioxidantem, zbavuje tělo volných radikálů. Bojuje s nevázanými molekulami kyslíku, které mohou způsobit poškození lipidů, proteinů a nukleových kyselin uvnitř buňky, jež ohrožuje vazivovou integritu. Vitamin E je znám také jako zjemňující prostředek, který zlepšuje kvalitu pleti. Redukuje nerovnosti pleti a hloubku. vrásek. Vitamin E chrání před negativními vlivy UV záření, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.


Více najdete na stránkách www.coty.cz

Reklama