Většina žen s narozením dítěte zapomíná na sebe a veškerou péči a starost věnuje právě dětem. Proto si Agáta našla čas sama na sebe a rozhodla se navštívit kliniku YES VISAGE, kde vyzkoušela 4D analýzu...

Hanychova

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová po porodu svého syna Kryšpína čím dál tím více dbá o své tělo. Většina žen s narozením dítěte zapomíná na sebe a veškerou péči a starost věnuje právě dětem. Proto si Agáta našla čas sama na sebe a rozhodla se navštívit kliniku YES VISAGE, kde vyzkoušela 4D analýzu, aby zjistila zda jejímu tělu po porodu něco nechybí a jak by se o něj měla starat. „Chtěla jsem zjistit, jak se moje tělo změnilo po porodu, i když je to delší dobu, co jsem porodila, ale je dobré to zjistit později než vůbec. Během několika minut jsem zjistila jak na tom jsem bez jakýchkoliv nepříjemných vyšetření a zdlouhavých procedur,“ říká Agáta. Tato procedura usnadní cestu k správné diagnóze a nebo správnému určení životosprávy.

Hanychova

Protože Agáta opět vběhla rychle po narození syna do pracovního koloběhu, rozhodla se také pro estetické zkrášlení zubů. „Pro mojí práci je velmi důležité mít krásně bílé zuby a když klinika nabízí všechny procedury na jednom místě, našla jsem si i čas odskočit si i na bělení zubů. Většinu času teď trávím s Kyšpínem, ale tady se dá stihnout vše během chvilky, kdy se malej prosí a když se probudí má opět o něco hezčí maminku.

Hanychova

Hanychova

  • Zdroj fotografií: klinika YES VISAGE
Reklama