Modelka Agáta Hanychová (22) má před sebou velký den. Po delší době se konečně dočkala předpremiéry filmu Crash Road, ve kterém hraje hlavní roli. „Herečkou jsem nikdy být nechtěla, sledovala jsem sice mámu, ale že bych byla takové to dítě, co chce odmala následovat své herecké rodiče, to jsem nikdy nebyla. A svůj názor jsem nezměnila. Lákalo mě poznat, jaké je to před kamerou," prozradila.

Film se natáčel už před dvěma lety, ale do kin byl poprvé uveden až včera na Palace Film Festivalu. Česká kritika jej již dopředu strhala. To ale Agátě ani její matce Veronice Žilkové vůbec nevadí. Ta pokřtila plakát k filmu a prohlásila, že Agáta neměla při obsazování role žádnou protekci.
Agáta má podle své matky řadu předpokladů k herecké kariéře. Je totiž nejen šikovná, ale i navíc krásná, prohlásila pyšně Veronika Žilková a dodala, že ani kvůli penězům se nemusela její dcera o roli s nikým rvát.
O peníze jí nejde. Co vydělala na filmu, má za tři módní přehlídky," prozradila paní Veronika. Ona sama filmu předpovídá velký úspěch.Snímek režiséra Kryštofa Hanzlíka už získal v říjnu zvláštní cenu na přehlídce filmů pro děti a mládež v Saské Kamenici v Německu a další jsou podle hrdé matky na dosah. Pak prý se naši kritici vzpamatují a jako obvykle změní názor, myslí si. Veroniku Žilkovou očividně štve, že média věnovala větší pozornost svatbě Jiřího Paroubka než nástupu její dcery Agáty na stříbrné plátno.
Novopečená filmová star řekla, že role ji zaujala především tím, že hraje v podstatě sama sebe. Hlavní hrdinka osmnáctiletá Veronika má čerstvě po maturitě a její seznamování se skutečným životem je dramatické. Potká vymahače dluhů, ekoteroristy a také má ve snímku svatbu. Jenže opilou nevěstu unesou a zapomenou v hospodě.
Agátu filmování velice zaujalo.
Kdybych dostala nějakou zajímavou filmovou nabídku, zvážím ji," prohlásila. Herečkou ale nebudu, rozhodně odmítám jít třeba na DAMU. Studuji fotografii a na tom nic nechci měnit."

Zdroj Korzo
Co myslíte?
Je škoda, že přijde český film o nadějnou hvězdu?
Nebo je to jen takový reklamní tah, aby stoupl zájem?
Viděli jste ji někdy v něčem hrát?
Půjdete se podívat na film Crash Road?
Reklama