O svůj příběh se s námi podělila i čtenářka s nickem Agartha. U tohoto tématu jsem se na její příspěvek opravdu těšila, a nezklamala. Talisman „samozřejmě“ má... a žmoulá a žmoulá.:)

Krucinál himlhergot fagot,pos…. se mi foťák a nemůžu vyfotit svůj luxusní talisman. Takže aspoň krátký popis.

Jo jinak na talismany samozřejmě věřím, a kdo nevěří,je trubka a neví o co se ochuzuje. Ale já myslím, že stejně všichni v něco věříme, tak proč ne v talismany?? Je dobré „v něco“ věřit, ať už v Boha, Alláha (toho radši ne), Budhu…, věřit v reinkarnaci, v minulý i budoucí život, v posmrtný život,věřit, že zvládnu to co mám zvládnout, věřit, že Boží mlýny melou – a ty sakra melou.

A při tomto všem věření není špatné i něco „žmoulat“ v ruce. Já žmoulám malé pánské přirození, no jasně, už slyším ten hurónský smích,ale ne, je to takový malý pozlacený , sakra jak to mám nazvat, no prostě ten onen. Kolem něho není obmotaná žádná baba, ale had a ten had má hlavu složenou přímo na žaludu. Celý ten amulet má tak 1 cm a průměr ani ne 5 mm, je děsně malý, ale má svou moc. Dostala jsem ho v Rumunsku po narození mého syna (o této absurditě jsem už psala) a dostala jsem ho od jedné rumunské čarodějnice. Mám ho prý ochraňovat do synových 18 tých narozenin a pak mu ho dát jako symbol mužské plodnosti, zdraví a ochrany. Ale prý až v osmnácti a do té doby prý bude ochraňovat nás oba. Sakra, pak už jen jeho a já se asi mám jít zastřelit.

Fakt je, že od té doby, co mi ho vtiskla do ruky, tak jsem se nejen zbavila svého nezbavitelného ex, (do té doby jsem si myslela, že jenom smrt nás rozdělí), ale také se mně a synovi začaly dít neuvěřitelné věci, mockrát na hranici života a smrti, ale „vždycky“ jsme z toho „nějak“ vybruslili. Připadala jsem si jak magor, když jsem toho malého talismana žmoulala v ruce a prosila všechny živé i mrtvé, ať zasáhnou. Pak jsem potkala na svých cestách chlapa, který se nás obou „ujal“. A světe div se, je fajn, ALE – má „ho“ poměrně malého a miluje hady. :)Takže já to vlastně žmoulám dvakrát.:) Ale o tom to není.

believe – do not believe

Agartha  

pozn. red. text neprošel jazykovou korekturou

________________-

Tak to je fakt škoda, že se Vám pokazil foťák, myslím, že nejsem jediná, která by se na takový talisman ráda podívala. (Samozřejmě kvůli tomu, že je od rumunské čarodějnice.:)

Díky za příspěvek

Saša

Téma dnešního dne 27. června 2011 zní: Máte svůj talisman?

A podotázky jsou

 • Ochraňuje Vás?
 • Věříte v jeho kouzlo?
 • Kdy jste dostala svůj první talisman?
 • Měla jste jich více?
 • Který nejraději?
 • Jaký to byl?
 • Od koho a proč?
 • Máte dodnes nějaký talisman?
 • Mají talismany i vaše děti?
 • Pokládáte funkci talismanů v životě za důležitou, nebo spíš jen za úsměvnou záležitost?
 • A tak dále a tak dále.

Ať už funguje síla a moc talismanů a amuletů pouze v našem podvědomí, a nebo se chováme opatrněji a obezřetněji právě proto, že je máme, cítíme se díky nim dobře naladěni, bezpečněji, je dobře že existují, že byly „vymyšleny“… A určitě se u řady z vás také nachází, a já už se na vaše „kouzelné“ příspěvky moc těším.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás od nás obdrží i tajemný dáreček: Knihu o bezesporu magickém herci Petru Čepkovi: Petr Čepek - Talent a osud, dále takovou polomagickou knihu Učitelkou v Peru a nádavkem malý redakční talismánek: andělíčka s ochrannými křídly - pro štěstí.

darecek

Reklama