„Efekt vůně je opravdu zajímavý; může vytvořit náladu a okamžitě změnit pocity. Chtěla jsem vytvořit moderní “šatník” vůní. Vůně, které mohou být velmi osobní ženě, která je používá,“ Aerin Lauder, zakladatelka a kreativní ředitelka, AERIN.

Podstata je zachycena v pěti různých vůních a je nutné říci, že kolekce vůní AERIN je tím nejintimnějším a nejosobnějším vyjádřením jejího života a jejích vzpomínek. Hravé, moderní a elegantní, řada vůní Aerin, kde každá vůně poskytuje útěk ze všedního života, abyste zažili něco jiného.

Aerin

Všech pět vůní bylo vytvořeno z těch nejlepších ingrediencí, pod dohledem samotné Aerin. Každá z těchto vůní představuje něco typického pro ni samotnou. Pět odlišných vůní - Gardenia Rattan, Amber Musk, Lilac Path, Ikat Jasmine, Evening Rose a jako další do rodiny přibyly vůně: Mediterranean Honeysuckle, Iris Meadow a Waterlily Sun.

Gardenia Rattan

„Gardenia Rattan je dokonalý letní den – horké slunce, krásné moře a čerstvé květiny.”

Gardenia Rattan zachycuje kouzlo léta. Jako závan moře, šumivé mořské tóny obklopují smysly, zatímco jemná směs bílých květů, včetně gardénie, tuberózy a Tiare Tahiti (vysoce pěstící kokosový olej) vyzařují svěží ženskost. Amber dodává bohatou strukturu, stejně jako poslední teplé paprsky perfektního letního dne.

Amber Musk

„Amber Musk je teplá vůně, která vás láká natolik, že se do ní chcete celá zabalit – stejně jako do měkké, jemné deky, v chladné, sněhem zaváté noci.”

Jestli léto znamená, že čas trávíme venku, zima je pravým opakem. Je to tiché, útulné zátiší. Zima představuje hory, sníh, čerstvý vzduch a teplé večery doma. Amber Musk vyjadřuje útulný moment, vůni, do které máte chuť se zabalit. 

Lilac Path

„Na jarních květinách je něco velmi zvláštního. Tak jak rychle vykvetou, tak také rychle zmizí. Lilac Path zachytí kouzlo jara a uchová jej napořád.

Lilac Path vytváří příběh svěžích zelených, bohatých květů. Šeřík vyplňuje vůni do hloubky a je podpořen svěžím, voňavým galbánem. Jasmín se mísí s jemným olejem anjeliky a pomerančových květů.

Ikat Jasmine

„Ikat Jasmine zosobňuje moderní ženu – nenáročný styl a fascinující ženskost.”

Jedinečná kombinace jasmínu sambakového a jasmínu egyptského je obohacena ve vůni o exotickou tuberózu s bohatým sametovým tělem a jemnou svěžestí. Jemný dotek zimolezu osvěžuje smysly, zatímco tuberóza a santalové dřevo přidávají rafinovanou intenzitu a zářivou hloubku, jako strhující žena, která ji nosí.

Evening Rose

„Kombinace růže a koňaku je tak zajímavá a nečekaná, jako vábení večera ve městě.”

Láska k růžím patří k tradicím rodiny Lauder. Večerní růže symbolizuje silnou a asertivní ženu, již opravdu “ženskou”. Jakmile ji zkusíte, budete se cítit spokojeně a obklopené vůní samotnou. Kombinace růží a koňaku je tak neobvyklá a překvapivá, podobná ženě, která je vtáhnuta do kouzla této vůně.

Mediterranean Honeysuckle 

Aerin

Oslnivě ženská vůně konvalinek a gardénií se prolíná se sladkostí květů zimolezu a postupně se vlévá do výrazné smyslnosti jasmínu a hedvábné vůně ambroxu a pižma.

Iris Meadow 

Je jako chůze v poli divokých květin, svěže vonícím po zelených listech a teplou vůní okolních lesů. Šumivé mandarinky se zde prolínají s vůní černého rybízu a svěžích květů. Vůně ibišků je povzbuzena tóny vůně egyptského jasmínu a vše je vyváženo pulzující vůní cedrového dřeva, které se vpíjí do krémové vůně dřevnatého pižma.

Vůně Waterlilly Sun

Jako odlesky slunečních paprsků na vodní hladině, láká jasný sicilský bergamot k osvěžení. Jemná, přesto vyzývavá vůně leknínů a exotického sambackého jasmínu dávají parfému hloubku a intenzitu, zjemněnou sladkou vůní pižma. Parfém tak přináší jasný a svěží efekt. 

Doporučená prodejní cena:

AERIN Eau de Parfum Spray                     50ml 2900 Kč / 107 EUR 

AERIN Eau de Parfum Spray                     100ml 3990 Kč / 145 EUR 

AERIN Body Cream                                  150ml 1650 Kč / 60 EUR 

Reklama