Charitativní plyšák bude k dostání od začátku listopadu do Štědrého dne v síti parfumerií Marionnaud a z částky 299 Kč poputují dvě stovky na podporu centra Mamma help, neziskové organizace, která pomáhá ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám.

Vánoce a vůbec blížící se konec roku je období, kdy tak nějak bilancujeme a také více myslíme na pomoc ostatním. Koupí rozkošného medvídka v Marionnaud uděláme hned dvojí radost – obdarovaného potěší roztomilý méďa a nás dobrý skutek.

„Naši pomoc obměňujeme, vloni jsme pomáhali sdružení Okamžik, letos jsme se poprvé zaměřili na centrum Mamma help. Velmi se nám líbí, jak organizace pomáhá nejen ženám, které si procházejí velmi nelehkým obdobím nemoci, ale také rodinám a nejbližším v okolí. Mamma help je se ženou, která bojuje s rakovinou prsu od zjištění choroby, až po následnou pomoc s návratem do běžného, každodenního života,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud a dodává: „Takto také přesně víme, kam naše pomoc půjde, a jsme si jistí, že těchto 200 Kč z každého plyšového medvídka půjde na dobrou věc.“

Charitativní medvídci jsou v síti parfumerií Marionnaud k dostání až do Štědrého dne nebo do vyprodání zásob.

Více inspirace najdete na stránkách marionnaud.cz

Reklama