I když je malý, přinese velkou radost a napětí, co bude další den v ještě zavřeném okénku. Pokud máte děti, určitě jim adventní kalendář pořiďte. Nebo klidně více, ať se mají na co těšit! 
Vybrali jsme pro vás několik zajímavých tipů na tradiční i netradiční adventní kalendáře, které vaše děti budou bavit!
 
Adventní kalendář Mixit s oblíbenými müsli
Adventní kalendář je celý mixitkový, v každém okénku vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka a celkem jich ochutnáte 10 druhů. Všechny jsou za studena lisované (nepečené), slazené jen a jen ovocem a plné oříšků, ovoce a některé i proteinu.
Doporučená cena: 729 Kč, složení: 24 Mixitek (10 různých druhů)

 
Adventní kalendář Chupa Chups, lízátek, bez kterých si dětství nedovedeme představit
Na vaše děti čeká každý den sladké překvapení v podobě různých lízátek ale i žvýkaček Chupa Chups. Těšit se mohou nejen na mini lízátka či klasická lízátka, ale také například na pískací lízátká Melody Pops, žvýkačky Big Babol nebo extra kyselé žvýkačky Center Shock. Chvíle čekání na Ježíška dětem vyplní krásné vystřihovánky na zadní straně kalendáře.
                                                       V nabídce najdete adventní kalendáře ve 2 designech.

  
Doporučená cena: 149,90 Kč.
 
Kouzlo Vánoc každý den s čokoládou Milka
Tradiční adventní kalendář z té nejjemnější čokolády. V kalendáři Milka najdete 24 figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.
K dostání ve 200 g balení.
Doporučená cena: 179,90 Kč.
 
Tip pro holčičky: Barbie Adventní kalendář
Panenka Barbie miluje Vánoce, a proto vám přináší tento nádherný adventní kalendář, který je plný překvapení. V adventním kalendáři se skrývá každý den jiný doplněk pro panenku Barbie a pro její veselé chvíle, panenka je součástí kalendáře.
Doporučená cena: 489 Kč

Tip pro kluky: Adventní kalendář LEGO® Star Wars
V adventním galaktickém kalendáři od LEGO® Star Wars a objevíte LEGO minifigurky, vesmírné lodě, vozidla a jiné sběratelské předměty. Až otevřete všechna okénka, dostanete se k rozkládací herní podložce se scénami z pouštní a ledové planety, na níž si můžete přehrát epická dobrodružství z filmu Star Wars.
Doporučená cena: 650 Kč
 

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás vyhraje sladký adventní kalendář Chupa Chups. ZDE

 

Reklama