Vánoce se každým dnem přibližují a pod tíhou vánočních příprav, pečení, vymýšlení a nakupování dárků nebo domácího úklidu máme tendenci propadat stresu a beznaději. Přitom vše jde i v klidu a beze stresu. Pomůžeme nám v tom příroda, květové esence a ty správné vůně. Zkuste si letošní adventní období užít a Vánoce si pak vychutnat se vším, co přináší. Poradíme, jak na to!

bachovky

A zase to nakupování…

bachovkyI ty z nás, které za běžných okolností nakupování baví a užívají si ho, většinou dostihne stres a tlak při vánočních nákupech. Haldy lidí v obchodech nebo na vánočních trzích, tlačenice, boj o poslední kousky za nejlepší ceny, čekání ve frontách. To nás dovede rozhodit, zvláště pak v okamžiku, kdy víme, kolik nás toho ještě doma nebo v práci čeká. Propadáme tak beznaději, že své povinnosti nemáme šanci stihnout.

Přitom první pomoc je jednoduchá! Stačí se proti stresu vyzbrojit Bio-Bachovkami s příznačným názvem Stres, například ve formě roll-onu, který se nám skvěle vejde i do kabelky. Pomůže také bio toaletní voda Soulad nebo Radost, které působí proti vyčerpání. Pokud se naopak nemůžeme rozhodnout, jaký dárek komu zvolit měli bychom se na nákupy vybavit pro změnu esencí Rozhodnost.

Když přípravy nejdou podle našich představ…

Konec roku a veškeré přípravy a povinnosti související s Vánocemi zažíváme každý rok. A i když se na ně řada z nás netěší, máme už své zažité představy, jak by to mělo vypadat, kolik druhů vánočního cukroví chceme upéct, jak vyzdobíme svůj byt, jaký vánoční stromek vybereme, kolik toho svým blízkým darujeme. Mnohdy ale stačí jen drobná „změna plánu“ a najednou přichází nejistota, že se nic nedaří, nic není dokonalé, jak bychom chtěli, a že letošní Vánoce budou těmi nejhoršími.

To jsou ale většinou jen naše domněnky a pocity. Začaly zkrátka pracovat emoce a i drobnost nás dovede neuvěřitelně rozhodit a vykolejit. Proto, abychom se dostali zpět do formy a začali opět pozitivně myslet je ideální například kombinované Bachova esence strach, sebedůvěra nebo první pomoc. Pomůže ale také kosmetika Anti-stress, například ve formě masky nebo sprchového gelu.

Když se děti nemohou dočkat Ježíška…

Říká se, že Vánoce jsou hlavně pro děti, což ze svého dětství můžeme potvrdit. Děti mnohdy už od poloviny listopadu počítají dny do Ježíška, odpočítávají, kolikrát se ještě vyspí, než zazvoní ten vysněný zvoneček. Jejich těšení se je příjemné, ale někdy i děti dovedou svou nedočkavostí zbytečně stresovat. Navíc se i dítě vlivem svých emocí může dostat do emočního vypětí a strachu. Co když letos Ježíšek nepřijde? Nezlobil jsem moc? Dostanu, co si přeju? Kdy už konečně přijdou Vánoce? Nemohli bychom si udělat Vánoce dřív? Přesně tak znějí jejich nejčastější dotazy, přání a obavy.

Abychom si společně s dětmi Vánoce skvěle užili, je třeba vhodně pracovat s jejich psychikou a rovnováhou. Vhodná je například volba ideálního interiérového parfému První pomoc, ale pomůže jim i toaletní voda soulad. To vše je zklidní, zároveň se ale nepřestanou na Vánoce těšit. V rodině zavládne větší pohoda a radost, například při společně strávených chvílích nebo při sledování pohádek.

bachovky

Příroda, jmelí, vánoční hvězda a vůně jehličí k adventu a Vánocům už prostě patří. Tak proč ještě nepřidat Bachovy květové esence? Stačí jen zajít do lékárny a nechat si poradit v aktuální situaci. Uvidíte, že vše půjde v klidu, s radostí a dobrou náladou!

Reklama