Náš bývalý redaktor Jakub D. Kočí, který v současné době žije v jedné malé obci nedaleko Vysokého Mýta, rozjel projekt divadelního představení na přání diváků. Požádal náš magazín, zda by u nás nemohl udělat anketu na téma, o čem divadelní představení na přání bude. Pomozte mu a po následující týdny v krátkých videích sledujte, jak vytváření představení probíhá. Níže text Jakuba D. Kočího

Právě probíhá projekt, při kterém svými nápady můžete zasáhnout do tvorby divadelního představení. Jeho první část zrovna startuje. Zapojte se také a hlasujte!

Cílem je za jeden měsíc vytvořit, nacvičit a uvést divadelní kus. Ne však ledajaký, půjde o zcela nové představení a jeho autoři a protagonisté ho budou vytvářet podle ankety, ve které právě nyní můžete hlasovat. Anketa vznikla ve Vysokém Mýtě, kde se členové KAM divadla ptali náhodných kolemjdoucích na všemožné divadelní otázky.

Abychom to neměli jednoduché, rozhodli jsme se zaznamenávat celou akci na video a dělat z ní krátké reportáže. Na první se už můžete podívat...

Chcete vyplnit anketu, která z této reportáže vzešla? Tak hurá na to! Můžete tak učinit přímo tady v magazínu o pár řádků níže. Aby váš hlas byl započítaný, hlasujte do půlnoci v pondělí 4. 9. 2017. Následně podle výsledků ankety začneme psát scénář.

(K hlasování je nutné, registrovat si čtenářský účet v magazínu Žena-in zde: zena-in.cz/registrace.php)

Další videoreportáž by se měla objevit na internetu opět v pátek 8. 9. 2017.

Držte nám palce!

Projekt běží...

Reklama