Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslal nám ho čtenářka Vlasta, která si nemůže vynachválit nákup v sekáči

Můj oblíbený obchod s hadříky je sekáč. Spousta modelů, značek, dobré ceny, jen ty velikosti buď malé nebo velké..Chodím do výběrového sekošku, je sice dražší, u vietnamce mají levnějc, ale když se nějaký kousek vydaří, mám hroznou radost. Samo, že nejmíň hadříků mají v mé velikosti 38-40, ale záleží na značce a těch ženskej, co tam je a jak se umí o ty hadříky tahat. Někdy je to k pláči, jindy se skvěle bavím, když se zmalovaná dáma změní ve fůrii a tahá se o triko o tři velikosti menší, než by potřebovala.

S botkama jsem na tom hůř. Vel. 38. je vždycky vyprodaná jako první a nějaká sleva za poslední pár je jen nesplnitelný sen.

Občas vyjedem do většího města, ale můj chlap nesnáší nákupy, vejdem do obchoďáku a on mi řekne:"pohni zadkem, jdu ti držet místo u pokladny". Koukala jsem jak vyoraná myš, u pokladny stáli před ním jen tři lidi.

Hezký den všem Vlasta

To byste chtěla od mužů moc. Nakupování není zrovna jejich koníčkem. A já se jim ani nedivím. Nejlepší je vyrazit sama a v klidu si všechno prohlédnout a vyzkoušet, aniž by vám dýchal na záda a koukal na hodinky. Toby otrávilo i největší flegmatičku

Co vy na to, milé ženy-in? Berete s sebou partnery na nákupy? A jsou trpěliví, nebo vám to spíš dokážou otrávit?