Herec Daniel Bambas, který propůjčuje svou tvář právníkovi Petrovi Černému v seriálu Velmi křehké vztahy, začal studovat poezii a život známé herečky Adiny Mandlové.

„Jsem v jednom kole, ale nemůžu si stěžovat na role, které mě potkávají. Díky roli Gilla ve hře Lásky hra osudná jsem se opět dostal do svého mládí, kdy jsem miloval poezii a jezdil na recitační soutěže,“ popisuje Bambas a s úsměvem dodává: „Role mě natolik pohltila, že si myslím, že kdybych měl více času, snad bych se i sám pustil do psaní básní.“

Místo do básnění se ale ponořil do studia života herečky Adiny Mandlové: „Adinu jsem vždy obdivoval a nikdy by mne nenapadlo, že si zahraju jejího milence.“ Jelikož má Daniel před premiérou hry Adina, nestíhá si užívat babího léta tak, jak by si představoval, ale na druhou stranu si podzimní frmol chválí: „Jelikož jezdím z natáčení na zkoušky a na představení, jsem rád, že se mi obloukem vyhnou pro každého tolik obávané podzimní pochmurné nálady. S kolegy si totiž máme naštěstí vždy co říci a vždy se i čemu zasmát,“ pochvaluje si herec.

zdroj: TZ TV Prima
Reklama