Kolekce se skládá z více než 20 doplňujících se kousků od sportovních podprsenek přes legíny, bundy, tréninkovou obuv až po doplňky. Vytváří tak dohromady výrazné outfity a looky pro cvičení i tréninky v ulicích nebo ve studiu.

Dynamický design kolekce tvoří květinové kamufláže a geometrické potisky, jež se inspirovaly návrhářkou Stellou McCartney. Chladící materiál Climalite odvádí pot od těla a udržuje ho tak v suchu pro maximální výkon při jakémkoliv tréninku. Materiál společně s designem tak vytváří jedinečný funkční styl.
5bd9b3c103649obrazek.jpg

Dámská tréninková kolekce je vystavěna okolo tří typů sportovních podprsenek, kterými jsou „All Me“, „Don’t Rest“ a „Stroger For It“. Každý z těchto typů podprsenek je k dispozici hned v několika modelech a stylech navržených tak, aby vytvářely oporu pro různé typy postavy i různé tréninkové či sportovní aktivity, od nízké po vysokou zátěž.
5bd9b3ef90a29obrazek.jpg

Podprsenka ALL ME

  • Vynikající opora pro menší velikosti poprsí
  • Zajišťuje pohodí a volný pohyb
  • Variabilní atraktivní styly řešení upnutí ramínek pro různé zpevnění
  • Vyjímatelné rychleschnoucí vycpávky košíčků

Podprsenka DON’T REST

  • Střední komprese poskytuje oporu až do velikosti košíčků C
  • Speciální opora proti pohupování a nadskakování poprsí zajišťuje pocit bezpečí při pohybu
  • Klasický sportovní střih zadního dílu podprsenky

Podprsenka STRONGER FOR IT

  • Vysoká míra opory i pro velká poprsí
  • Tvarované košíčky a stabilizační prvek na přední straně ramínek poskytují maximální komfort i při nejnáročnějších aktivitách
  • Nastavitelná ramínka lze upnout do různých stylů

5bd9b3cb24c5fobrazek.jpg
Na kolekci se podílely i osobnosti adidas Women jako Dua Lipa, Karlie Kloss, Shay Mitchell,  Hannah Bronfman či Garbine Muguruza. Každá z těchto osobností má jiný přístup k pojetí tréninku či cvičení, a proto poskytly velice cenné postřehy i nápady, které vedly k vytvoření této široké univerzální kolekce adidas Women Statement Collection umožňující pohodlný pohyb i osobní a kreativní look při jakémkoliv tréninku.

Ženy tvoří motor fitness hnutí po celém světě tím, že opouštějí rutinu a naopak je jim bližší všestranný přístup k tréninku a cvičení, aniž by ale přeskočily otázku stylingu. A právě toto stojí za vznikem kolekce Statement, která ženám poskytuje pohodlí od momentu, kdy vyrazí za tréninkem do ulic až po jeho nejtěžší fáze, kdy se řádně zapotí. Kolekce má živé barvy a výrazné potisky, které krásně ladí a vytvářejí společně jedinečný tréninkový fitness šatník, silný a výrazný stejně jako jsou jeho nositelky,“ říká Josefine Aberg, viceprezidentka adidas Training pro design.

adidas Statement Collection je od 22. října v prodeji on-line na www.adidas.cz.