adidasPo úspěchu limitované edice Pure Game zařazuje adidas tuto vůni do svého standardního portfolia.

Každé čtyři roky se lidé z celého světa spojí, aby ukázali, jak moc zbožňují jeden sport - fotbal. V rámci oslav této historické sportovní události vytvořil adidas vůni Pure Game, která je, stejně jako hostující země JAR, drsná a neočekávaná. Spojuje její nositele, vášnivé fotbalisty - fanoušky i hráče z celého světa. A to dokazuje, že při týmové práci není nic nemožné. Impossible is Nothing.

adidas se inspiroval bohatou rozmanitostí a silou Jihoafrické adidasrepubliky. Vzdal hold této hostitelské zemi osobitým podpisem vůně Pure Game, která je výsledkem harmonického spojení přírodních ingrediencí nacházejících se v rozmanité krajině Jihoafrické republiky, známé jako Rainbow Nation. Vůně se otevírá překvapující směsí jiskřivého grapefruitu a mandarinky, kterou podtrhuje zelená bazalka a lehce kořeněný pepř. Srdce je zahaleno do zářivé elegance a moderní mužnosti díky aromatické levanduli a dřevitému akordu guajaku a cypřiše. Základ odhaluje přírodní aspekt tropického polokeře pačuli a dřeva tamboti společně se smyslnými nótami tonky a kadidla.

Řada adidas Pure Game se představuje v odvážném a dynamickém balení, které reflektuje aktivní životní styl a řadí se tak k dalším liniím adidas. Design flakónu připomíná svým tvarem písmeno X a odkazuje tak na vysoce výkonnou technologii TECHFIT® sportovního oblečení adidas. Černou krabičku zdobí zelenkavý vertikální nápis Pure Game. Stejné barevné kombinace využívá také flakon vůně.

Fotbal není jenom hra, je to část života.

Doporučené maloobchodní ceny:

  • Toaletní voda 100 ml ... ... ... 329 Kč / 12,89 €
  • Sprchový gel 250 ml 79 Kč / 2,95 €
  • Voda po holení 100 ml ... ... ... 289 Kč / 10,89 €
  • Deo sprej 150 ml ... ... ... 99 Kč / 3,99 €
  • Voda po holení 50 ml ... ... ... 179 Kč / 7,59 €
  • Deo stisk 51 g ... ... ... 79 Kč / 3,25 €
  • Parfémovaný deodorant ... ... ... 209 Kč / 7,25 €
Reklama