Značka adidas odstartovala na jaře revoluci uvedením materiálu boost s nejvyšší energetickou návratností v celém běžeckém odvětví. Nyní je na čase pokročit dál. Přivítejte proto adidas Ultra BOOST, nejlepší běžeckou obuv v historii energeticky úsporného běhu, kterou testovali špičkoví atleti, jako je například jamajský sprinter Yohan Blake, španělský fotbalista David Villa či hráč amerického fotbalu Sammy Watkins.

K testování byl použit nejmodernější systém ARAMIS, na který spoléhají prvotřídní strojírenské instituce jako NASA, Boeing nebo BMW při crash testech, analýzách chvění materiálu a testech odolnosti. Značka adidas se soustředila na měření deformací tvaru a povrchu, aby vyvinula dokonale adaptabilní obuv pro jakékoli chodidlo i běžecký styl. Ultra BOOST se okamžitě přizpůsobí danému běžci a zaručují bezkonkurenční energetickou návratnost, vynikající podporu a komfort po stovky odběhaných kilometrů.

Adidas

Obuv Ultra BOOST je odpovědí na stále rostoucí poptávku po energeticky úsporných řešení pro běh, která jsou v dnešní době hlavním tématem diskusí. Značka adidas se stala průkopníkem v oblasti energeticky úsporného běhu a nadále ukazuje cestu kupředu pro ty, kdo se odváží ji následovat.

Adidas

Běžecké boty právě testujeme v redakci, jsme zvědaví, jaké jsou nejlepší běžecké boty v historii značky Adidas!

Jaký je popis bot a jaké benefity ocení běžci?

  • BEZKONKURENČNÍ ENERGETICKÁ NÁVRATNOST

Obuv Ultra BOOST má o 20 % více materiálu BOOST, jenž poskytuje nejvyšší energetickou návratnost v současném běžeckém odvětví, než model adidas Energy BOOST. Tisíce drobných energetických kapslí podávají konzistentní výkon po stovky kilometrů v praktický jakýchkoli podmínkách. Ultra BOOST navíc zcela postrádá tradiční mezipodešev z materiálu EVA, čímž poskytuje přímý kontakt s materiálem BOOST a umožňuje ještě lépe využít vlastnosti této revoluční pěny.

  • NEOMEZENÉ POHODLÍ

Jedinečný zážitek z běhu, jaký zaručuje pěna BOOST, ještě doplňuje nejnovější vylepšení technologie adidas PRIMEKNIT, jež představuje novou úroveň pohodlí, podpory a stylu.

Adidas

Lidské chodidlo se může při běhu zvětšit na šířku až o 10mm a pokud mu obuv neposkytuje dostatek volnosti, stávají se tyto změny příčinou bolestí, oděrek a puchýřů. Na rozdíl od jiných pružných svršků nabízí vylepšený design technologie PRIMEKNIT jak nezbytnou podporu v méně rozpínavých částech chodidla, tak přizpůsobivou elasticitu v kritických místech. Obuv Ultra BOOST díky tomu spojuje elegantní vzhled s neomezeným pohodlím po celou dobu běhu.

  • MAXIMUM VYUŽITÉ ENERGIE

Jedním z nejpokrokovějších prvků adidas Ultra BOOST je podešev Stretch Web s unikátním designem v podobě mřížky. Inovativní podešev je extrémně flexibilní, a přizpůsobuje se došlapu tak, aby materiál BOOST nebyl nijak omezován při navracení energie každému kroku. Stylový vzhled kromě toho nechává vyniknout nápadné energetické kapsle této revoluční pěny.

Adidas

  • VYNIKAJÍCÍ PODPORA

Ultra BOOST má zcela novou patní konstrukci, která poskytuje dostatek volnosti pro přirozený pohyb Achillovy šlachy. Propracovaný externí opatek pohodlně objímá patu a přizpůsobuje se napínání Achillových šlach, takže je zbytečně nezatěžuje. Nový lehký límeček obuvi příjemně obepíná kotník a napomáhá větší stabilitě.

Tu zlepšuje také technologie Torsion System zabudovaná ve spodku obuvi. Při běhu zajišťuje pohodlnější přechod z paty na špičku a podporuje přirozenou funkci nožní klenby. Díky technologii Torsion System obuv na noze dobře sedí a běžci tak mohou lépe kontrolovat své pohyby.

Obuv Ultra BOOST je nyní dostupná v adidas Stores, dále také ve specializované běžecké prodejně adidas Running (Running Mall, Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice), ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve vybraných multibrandových prodejnách a ve vybraných prodejnách běžeckých specialistů a také na www.adidas.cz/shop.

Přidejte se k energeticky úspornému běhu i sledováním @adidasrunning na Twitteru nebo Instagramu.

Pokud vás zajímá vše, co se pojí k běhání, zjistěte si více - adidas Running je na www.adidas.cz/running.
Sledujte www.facebook.com/adidasrunning.

Reklama