5abb98ffb6f35obrazek.pngVe zcela novém pojetí a designu tak vznikla velmi atraktivní a konstrukčně lehká silueta boty Deerupt, která je vyjádřením filozofie a designu adidas Originals.
 
Nosným estetickým prvkem kolekce Deerupt je strukturovaná mřížka po celé ploše boty, která v kombinaci s barevnými panely podešve a neotřelou siluetou dávají botě jedinečný futuristický look.  V dnešním světě digitálních technologií se na design klade stále větší důraz a Deerupt jsou toho důkazem.
 
Mřížka nás v různých podobách obklopuje téměř všude – v architektuře, urbanismu, přírodě, ale i třeba na Instagramu… Na ten mysleli designéři při konstrukci boty i tím, že model Deerupt má speciální „toe-down“ design, který zaručí, že při focení bot shora má silueta správný tvar. Deerupt tak nevypadají skvěle na jen noze, ale i na fotce.
5abb99245bd76obrazek.png
 
Bota velmi dobře padne i díky strečovému svršku ze síťoviny. Je vybavena vnitřním polstrováním a pohodlnou stélkou OrthoLite. Adidas Originals Deerupt je k dispozici v několika barevných variantách za cenu 2699 Kč.
5abb98c5df65fobrazek.png

Reklama