Rychlý životní styl, stres, znečištěné ovzduší – to vše přispívá k obrovské zátěži na pokožku každého muže. Pro uchování jejího zdraví a stálé svěžesti je ochrana a péče o ni nutností. Na výrobky určené k ochraně pleti musíte klást stejně vysoké nároky jako na sportovní obuv a vybavení.

Adidas, reprezentant špičkových inovací pro sport i běžný styl, vyvinul ve spolupráci s vrcholovými sportovci novou řadu produktů péče o pleť pro muže s unikátní technologií Cellular Active System.

Technologie péče o pleť Cellular Active System posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky proti okolnímu prostředí a volným radikálům, které mohou způsobovat její předčasné stárnutí. Obsahuje unikátní kombinaci přírodních složek obohacenou o efektivní antioxidanty a polyfenoly. Technologii Cellular Active System najdete ve všech produktech nové řady péče o pleť pro muže.
Mezinárodní fotbalová hvězda Zinedine Zidane popisuje celou řadu jako: „To nejlepší pro mou pleť”.

Komfort, účinnost a výkonnost jsou ukryty v leskle černých a metalicky modrých baleních. Pět produktů pro dokonalou péči o pleť každého muže.

Zklidňující balzám po holení

Tento vysoce účinný balzám pomáhá zklidnit pokožku podrážděnou žiletkou. Neobsahuje alkohol a díky podílu alantoinu napomáhá hydratovat pleť. Byl vyvinut speciálně pro citlivou pokožku.

Pečující voda po holení
Dávka průzračné svěžesti završí dokonalé oholení a zanechá pleť zjemněnou a posílenou. Chladivý komplex přináší okamžité osvěžení. Pečující voda po holení je vhodná pro normální typy pleti.

Hydratační balzám po holení
Lehká formule, která je obohacená o provitamin B5, poskytuje pleti více vlhkosti a rovnováhy pro dlouhodobý pocit svěžesti. Hydratační balzám po holení je vhodný především pro suchou pleť.

Čisticí pleťový gel
Všechny nečistoty jsou odstraněny, aniž by byla narušena rovnováha pleti a její přirozená vlhkost. Glycerin zajišťuje optimální čistotu a péči o pokožku.

Pečující krém
Všechny typy pleti pocítí přínos tohoto lehkého krému bez přídavku olejů. Unikátní formule s mandlovými proteiny hydratuje pokožku a zanechává vzhled i pocit zdravé pleti.

ORIENTAČNÍ MALOOBCHODNÍ CENY

Zklidňující balzám po holení 100 ml ... 129 Kč / 149 Sk 
Pečující voda po holení 100 ml  ... 129 Kč / 149 Sk 
Hydratační balzám po holení 100 ml ... 129 Kč / 149 Sk
Čisticí pleťový gel 150 ml  ...  119 Kč / 149 Sk
Pečující krém 50 ml   ...  159 Kč / 199 Sk 

Nechte se inspirovat na stránkách www.coty.cz

Reklama