6059bcf7362dcobrazek.png
V rámci kampaně představí novou kolekci Formotion, která byla navržena ženami pro ženy, aby se cítily při pohybu zcela komfortně a líbily se samy sobě. Součástí budou i pravidelné lekce na youtube.com/adidaswomen a speciální české online workouty s trenérkami adidas Runners Prague i např. s Evou Kraus, Bárou Sedlákovou a dalšími.

Inspirováno ženami
6059bd2430eb2obrazek.png

První ochutnávkou kampaně Watch Us Move je kolekce Formotion, která představuje tvarující oblečení vhodné pro jakékoli cvičení. Navržena byla doslova ženami pro ženy na základě informací sesbíraných od žen z celého světa, které sdílely to, jakým překážkám při sportu čelí, co je jim při pohybu nepříjemné a co by naopak na svém sportovním oblečení ocenily. Kolekce je vyrobená z měkkého dvoubarevného úpletu s cílenými kompresními zónami, které poskytují zpevnění, dopřávají pocit sebejistoty a nijak neomezují v pohybu. Některé modely z kolekce jsou navíc vyrobeny z funkčních recyklovaných materiálů Primegreen. Kolekce je dostupná na e-shopu adidas.cz/formotion a ve vybraných prodejnách adidas.

Další zajímavé a inspirativní příběhy žen a více o kampani najdete pod #WatchUsMove.

Přednosti kolekce

6059bbed523f2obrazek.png 6059bbf5749f1obrazek.png 6059bbfacd7b9obrazek.png
Zpevnění a pohodlí
Bezešvé provedení a kompresní střih se postarají o maximální pohodlí. Zpevňující kompresní zóny vytvářejí tvarovaný vzhled a drží vše na svém místě.
Savý materiál Aeroready 
Pro pocit sucha a pohodlí za všech okolností. Měkký prodyšný materiál AEROREADY je rychleschnoucí a zajistí optimální prodyšnost.
Extra vysoký pas
Díky speciálnímu střihu, který kopíruje pohyb těla, se vysoký pas nebude vyhrnovat. Navíc zakryje vše, co je třeba.

V rámci současné situace se cvičení přesunulo i do domácího a online prostředí. Adidas se tak rozhodl podpořit talentované sportovkyně a trenérky a zahájil online lekce pro motivaci žen nejen ve smýšlení o sobě samotných, ale i v pohybu. U nás se můžete těšit na pestrý skoro dvoutýdenní tréninkový program, do kterého se zapojily adidas Runners Prague trenérky i sportovkyně a influencerky Eva Kraus, Bára Sedláková, Zuzana Veselá či Johana Hamaďáková. Dát si do těla spolu s nimi budete moci od 22. 3. do 31. 3. 2021 skrze livestreamy. O všech lekcích se dozvíte na  facebook.com.
6059bcc60a3c1obrazek.png
Na youtube.com/adidaswomen doporučujeme také lekce autorky a lektorky jógy a pozitivního myšlení o těle Jessamyn Stanley nebo paralympijské světové šampionky v cyklistice a motivační řečnice Denise Schindler.

Jsme bohyně

6059bcd7acc87obrazek.pngCílem nové kampaně Watch Us Move je zejména podpořit v ženách jejich sebevědomí, sebelásku a inspirovat je k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou. Právě proto se adidas spojil s lokálními talentovanými tvůrkyněmi, např. s tatérkou Paní Bejbyovou anebo s Emou Muller, která se snaží na sociálních sítích šířit tuto myšlenku dál skrze různé aktivity a motivační hesla jako „JSI BOHYNĚ“ nebo „JSEM DO SEBE!“. Společně vytvořily sadu tetování, básniček a citátů, kterými se snaží pomoci ženám, aby se cítily sebejistě, silně, a přesto pohodlně – osvobodily se a dodávaly si sebevědomí každým druhem pohybu.

Více na ADIDAS.CZ
6059bbac6a160obrazek.png

Reklama