Světové sportovní klání, skvělé sportovní výzvy. Adidas je součástí týmu se dvěma vůněmi pro oslavu tohoto významného sportovního svátku.

 

Jedna pánská a jedna dámská vůně svou barvou odkazují na hry plné energie, nadšení a vášně. Každá vůně má svůj vlastní styl vyjadřující napětí, které sportovci potřebují k tomu, aby byli lepší než všichni ostatní. Aby vyhráli a dali své zemi důvod k radosti. Adidas se opět nechal inspirovat vrcholovými sportovci a sdílí jejich sny o vítězství. Svou novou řadou vůní adidas představuje nový pohled na sportovní výkony.

 

Pánská vůně Passion Game – červená jako obětavost běžců a motivace vyhrát závod. Vůně je klasickým aromaticky pižmovým podpisem rafinované muže plného sebedůvěry. Svěží aromatické vrchní tóny z citrusových nót a křehkého jablka povzbuzují smysly, které poté zahřeje kořenité fougere srdce z levandule a bílého pepře. Semínka Tonka, sekvojské dřevo a pižmo se pojí ve smyslný a mužný základ.

 

Dámská vůně Energy Game – žlutá jako energie skokanek do výšky, které vzdorují limitům a bojují o dosažení vrcholu.

Vůně je energicky svěžím ovocně-květinovým podpisem jiskřivé ženy, která žije svůj život naplno. Otevírá se výbuchem šťavnatého pomeranče, jablka, čínské švestky a špetky bazalky pro oslňujícího zářivého ducha. Sametově ovocná vůně osmathusu, ovocná vůně lotosu a svěžest magnólie vytvářejí skvělou rovnováhu zářivých květů v srdci. Teplá dřeva a hebké pižmo odhalují přitažlivou auru vůně.  

 

Každá vůně je uschována v lakovaném flakonu nesoucím její barvu. Elegantní písmo krabiček odkazuje na Čínu, důležitou zemi tohoto sportovního roku. Logo adidas stojí po boku sportovních reprezentantů a proužky zlata zvýrazňují pohyb a energii řady roku 2008. Stejné balení je použito také na sprchové gely, antiperspiranty, deodoranty a vody po holení.

 

Adidas spolupracuje s vrcholovými sportovci na vývoji vůní, které se podílejí na radosti z úspěchu. Každý muž a žena může být hrdinou v roce 2008, v roce, ve kterém máte inspirovat a být inspirováni.

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

adidas Special Edition – tým vůní, které oslavují úspěch

 

DOPORUČENÉ MALOOBCHODNÍ CENY :

 

Passion Game           

Toaletní voda 50 ml:                             329 Kč / 389 Sk

Voda po holení 50 ml:                          179 Kč / 229 Sk

Sprchový gel 250 ml:                           79 Kč / 99 Sk

Antiperspirant sprej 150 ml:                  99 Kč / 119 Sk

Deodorant sprej 150 ml:                       115 Kč / 139 Sk

 

Energy Game             

Toaletní voda 30 ml:                             299 Kč / 379 Sk

Deodorant sprej 150 ml:                       79 Kč / 99 Sk

 

 

 

Tvůrci vůní:

Passion Game: Jacques Huclier, Givaudan

Energy Game: Maurice Roucel, Symrise

 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz 4

Reklama