adidas

Společnost adidas ČR, s.r.o. v pátek, 23. července 2010 slavnostně otevřela brány svého již třetího adidas Concept Store u nás. Nejnovější přírůstek do rodiny vlajkových prodejen značky adidas se nachází v nákupním centru Palladium, jedné z nejluxusnějších nákupních galerií v Praze. Umístění nejmladšího adidas Concept Store zcela koresponduje s koncepcí  prodejny, která je vyjímečná nejen díky jedinečné nabídce kolekcí adidas, ale také kvůli speciálnímu designu interiéru, který je ve světě k nalezení pouze u adidas Concept Store ve Frankfurtu nad Mohanem.

V nabídce nově otevřeného adidas Concept Store je pro příznivce značky připraven výběr těch nejkvalitnějších sportovních funkčních konceptů adidas Performance a nechybí ani rozsáhlá nabídka modelů kultovní streetové kolekce adidas Originals. Vůbec poprvé zde adidas zákazníkům v České republice představí módní prémiovou kolekci adidas SLVR (čteno silver), kterou zatím mohli znát jen z módních stránek nejlepších zahraničních časopisů. Nejnovější pražský adidas Concept Store se tak po Paříži a Berlíně stane teprve třetí evropskou prodejnou adidas, kde bude tato módní, rafinovaná, sportem inspirovaná kolekce ke koupi a teprve desátou zastávkou na světě. adidas SLVR zařadí Prahu po bok nejstylovějších módních destinací na světě.

adidas ČR, s.r.o. tak celkově rozšiřuje počet svých vlastních prodejen na 12 (7 prodejen značky adidas a 5 prodejen značky Reebok). Pod značkou adidas je v ČR franšízovými partnery provozováno dalších 20 značkových adidas prodejen.

„Vzhledem k tomu, že se již v segmentu sportovní módy pohybujeme řádku let a věříme, že své zákazníky dobře známe, snažili jsme se vybrat produkty, o nichž jsme přesvědčeni, že budou mít úspěch a dovolí každému ukázat jejich individualitu, talent a originální styl. Věříme, že rozmanitost kolekcí našeho nejnovějšího adidas Concept Store osloví jak vášnivé sportovce, tak i ty, kteří se zajímají spíše o módní stránku a hledají především kvalitu, originalitu a nadčasový styl,“ uvedl Zdeněk Lacman, Country Retail Manager, adidas Česká republika.

Reklama