V říjnu 2007 vydala svůj první singl „Hometown Glory“. Umístil se na 19. příčce britského žebříčku UK Singles Chart. Byl vedoucím singlem jejího debutového alba 19 (vyšlo v roce 2008), což je číslice, která značila věk, ve kterém Adele začala desku nahrávat. Druhým singlem byla píseň „Chasing Pavements“, která se umístila na 2. místě ve Spojeném království a na 21. příčce v USA. Třetím singlem se stala píseň „Cold shoulder“.

Druhé studiové album začala nahrávat v roce 2009 a i proto je označeno číslicí 21, znovu odkaz na věk. Toto album se stalo nejprodávanějším albem tohoto století a z desky vyšly singly: „Rolling in the Deep“,  „Someone Like You“, „Set Fire to the Rain“ a „Turning Tables“. Album bylo vydáno v lednu 2011 a obsadilo celou řadu prvních míst světových  žebříčků.

V roce 2012 přednesla svojí píseň „Skyfall“, za kterou obdržela Zlatý glóbus a Oscara. 

20. listopadu 2015 vydala Adele své zatím poslední album s číslem 25. V říjnu vydala první singl „Hello“, jež se umístil na prvních příčkách mnoha mezinárodních žebříčků a videoklip k němu zhlédlo 27,7 milionů uživatelů jen v den jeho uvedení. Za měsíc měl videoklip 452 milionů zhlédnutí.

Toto album se drželo na první příčce žebříčku Billboard po sedm týdnů, což se naposledy podařilo v roce 1987 Whitney Houston. Z tohoto alba Adele vydala jště dva singly: „When We Were Young“ a „Send My Love (To Your New Lover)“. 

Reklama