Adelka-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Dům stojí na konci slepé ulice a dlouhé soukromé příjezdové cesty v exkluzivní čtvrti North Beverly Park. Ve své hlavní části má šest ložnic a devět koupelen. Dále velké apartmá, tři prostorné pokoje s vlastní koupelnou a dva pokoje pro služebné. K dispozici je také dvoupatrový penzion s plně vybavenou kuchyní.

V hlavní budově je kromě zmíněných místností veškeré volnočasové vyžití, včetně profesionálního kina, posilovny, salónku pro doutníkové dýchánky se systémem filtrace vzduchu a kryté golfové hřiště. Součástí areálu je masivní terasa s nekonečným bazénem, lázněmi a klimatizovanou garáží pro osm aut. Mladá umělkyně jistě také ocení špičkově vybavené studio pro natáčení a nahrávání.
profimedia-0650477722.jpg
Foto: Profimedia, Just Jared, The Sun

Sám Stallone žil v tomto domě v Beverly Park po celá desetiletí, od devadesátých let. Herec se však rozhodl pro prodej především z důvodu vlastního stěhování na Floridu. Zde herec vlastní dům o rozloze 13 200 čtverečních stop (má sedm pokojů a dvanáct koupelen) v celkové hodnotě přibližně 35 milionů dolarů.

Zdroj: Profimedia, The Sun, Just Jared