adele.jpg

Foto: Profimedia

Adele o svém hubnutí otevřeně promluvila pro britský Vogue. Fanouškům vzkázala, že to vše dělala jen sama pro sebe a nyní se z její rutiny stala závislost. „Nikdy to nebylo o hubnutí. Vždy to bylo hlavně o tom být silná a věnovat si každý den dostatek času bez telefonu,“ říká.

Přiznává, že se na cvičení stala závislou. „Cvičím dvakrát nebo třikrát denně. Ráno cvičím, pak normálně chodím na túry nebo odpoledne boxuji. Večer si ještě dávám kardio,“ popisuje svůj režim, díky kterému ztratila na váze 45 kilo.

Zpěvačka přiznává, že má štěstí, že si může dopřát luxus ve formě času. A je jí jasné, že ne každý má tu možnost věnovat ho tolik formování svého těla. Zpěvačka také vysvětlila, že nedržela žádné extra diety, ale soustředila se celou dobu hlavně na cvičení. „Teď jím dokonce víc než dřív, protože tvrdě cvičím,“ říká.

Veřejnost byla z jejího výrazného zhubnutí nejdříve docela v šoku. Podle Adele to bylo hlavně proto, že nesdílela pokroky. „Lidé jsou zvyklí na to, že někteří vše dokumentují na svých Instagramech,“ myslí si. Ona však prý hubla pro sebe, a ne kvůli někomu jinému, a tak neměla potřebu nikam nic sdílet.

Zdroje: Vogue, Hello!

Reklama