A máme tady jednu vzpomínku na plavky století, zvané adamky. Proti nim jsou pánská tanga ještě estetická. Děkujeme za plavkový příspvěvek čtenářce s nickem Myšička

Díky za video s Mr. Beanem. Tahle scénka patří  mým nejoblíbenějším, a i když jsme ji viděla už mockrát, vždycky mě pobaví.

Díky ní jsem si vzpomněla  na jednu příhodu s plavkami zvanými „adamky“. Dámy, která z vás „tenhle vynález v životě neviděla, tak připomínám, že to vyly plavky ušité z plátna, takže vůbec nebyly pružné a zavazovaly se po straně na šńůrky, takže šly poměrně snadno obléknout, i kdy měl chla na sobě trenýrky. A právě tomuto převlékacímu rituálu jsem byla svědkem jako malá holka a od té doby na to fakt nezapomenu.

Chodily jsme se jako děti koupat do rybníka za ves. Byla jsem tam tenkrát s bráchou a tátou. Břeh rybníka nebyl zrovna ideální pláží. Ani travnatý, ani písečný, ale obložen obrovskými žulovými placáky, na kterých měli lidé deky. Kdo dřív přišel, ten dřív, mlel, jak se říká. Jeden  kámen, tak pro jednoho člověka byl ještě volný vedle nás a vyhlédl si ho jeden muž.

Přišel v trenýrkách a tričku a v ruce držel to plátěné, sepravé „cosi“, které jsem tehdy viděla poprvé a doufám i naposledy. Jal se převlékat. Snažila jsem se ho nepozorovat, ale to prostě nešlo. Ať dělal, co dělal, Beanova zručnost mu chyběla a vždycky mu při té složité manipulaci nějaký ten kousek přirození vykoukl.

Musela jsem zalézt do vody a schválně blbnout s bráchou, abych se mohla do sytosti vysmát a nebyla podezřelá.

Myšička

Jako bych to viděla. Doufám, že se něco takového už nevrátí.

Máte také nějaký nezapomenutelný zážitek, milé ženy-in? Podělte se s námi o něj. Dnešní téma pánské plavky je tak trochu „drbací“. Zkuste si vzpomenout na nějakou plavkovou hrůzu. Nebo na plavkový úžas? Jaké plavky nosí vás muž? Dá si do výběru plavek mluvit?

Napište nám na redakce@zena-in.cz