Dobrý den, líbí se mi téma plavky :o))) Několik mých postřeh k pánským plavkám:

Adamky: Ty jsem v životě neviděla, asi jsou podobné fíkovému listu?!?!?!? Prosím foto!

Tanga: jsem zaplaťpánbůh na chlapovi naživo doposud nepotkala a jelikož mám čtyřletá dvojčata, která ráda vše nahlas komentují, tak doufám, že ani  nepotkám! :o)))

Klasické slipové plavky: Píšete "Jsou nejlepší pro tebe, pokud hledáš chlapa, ale nestojíš o zajíce v pytli." Ale pozor, to už nemusí být vůbec  pravda! Kupuji plavky přes internet a u Litexu mě zaujal jeden český vynález "push-up vložka do pánkých slipových plavek! :oO Můj muž je  nesnáší, mě se též nelíbí, připadá mi to, jako by se chlapi promenádovali  ve slipech...

Šortky: Nosí můj muž a líbí se mi na mužích nejvíc, podepisuji se pod názor, že v nich vypadají nejnormálněji....a to, že mi ho "tam" neokukují jiné ženské mi také vyhovuje :o)))))

Já nosím dvojdílné plavky, z důvody "poporodní postavy" vyšší kalhotky a  podprsenku skosticemi, co dobře drží, jelikož ráda plavu a blbnu ve vodě a s trojůhelníčkovou podprsenkou bych to viděla na časté "Dobrý den, prsa 
ven".

S pozdravem Blanka Jandová

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Blanko,snažím se najít obrázek adamek, ale nenacházím. Pokud nebude rychlejší některá ze čtenářek, vložím ho sem hned, jak najdu.

Dnes si celý den budeme povídat o plavkách, především pánských. Jaké se líbí vám?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama