Moc děkuju za další příspěvek od čtenářky s nickem Milea. Její kluci usínají na různých místech, Adámek třeba v krabici od lega.

Mladší syn teyd vede v usínání kdekoliv, píše Milea.


Zdravím všechny :))

Pěkné téma - Když děti usnou jinde než v postýlce, a proto přispěji pár fotkama, kde ti naši kluci usínali. Nejdříve bych však odpověděla na 4 otázky, ať trochu zaplním řádky na stránkách ženy-in.

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?

Zajímavými místy na spaní, kromě postele a kočárku, se bude pyšnit mladší syn Adámek. Ten usnul v krabici od Lega, na podlaze u schodů atd... Oba stejně usínají v ložnici. A my pak k nim za chvíli hupsneme :))

  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?

Moje děti moc nejsou spavé, co se týče víkendu a prázdnin, to jsou brzy vzhůru. V neděli by skotačili do pozdních nočních hodin. A od pondělí do pátku se jim z postele moc nechce, to asi budou všechny děti stejně na tom. Ale občas se našly okamžiky, kdy spavé byly, zejména v mladším věku. V pondělí se stavila ke mně navečer kamarádka. Kluci byli poučeni, že přišla za mnou, nikoliv za nimi. Po sprchování měli jít už do postele, tedy nejpozději ve 20 h. Kdepak, ti se předváděli jak v cirkusu a šli spát až kolem 23 h, kdy kamarádka už odcházela domů. Naštěstí mají jarní prázdniny. Slíbili mi, že se to už nebude opakovat! Jsem zvědavá, jak to dopadne teda.

  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?

Spíš se chtějí hodně zviditelnit hulákáním a jsou nesnesitelní, dělají hodně nepořádku kolem a na návštěvě se chovají víc než otřesně a jsou tzv. na pár facek. Někdy jsou však úplně jinačí, prostě řeknou, že jsou unavení a zalehnou, kde je zrovna napadne.

  • Máte nějaké své fotografie z dětství, na kterých spíte jinde než v postýlce?

Možná ano, ale doma je nemám, nejspíš u rodičů někde zahrabané v šuplíku.

Tak a tady už jsou fotky! Jsou seřezany chronologicky, snad vás pobaví :))

1. Miminko Adámek s maminkou v lodi na moři, měl 7 měsíců z 26. 6. 2007 10:52 h

mile

2. Ten samý človíček v náruči tatínka z 26. 6. 2007 17:20 h

mile

3. 3 letý Adámek v krabici od Lega, z 1. 3. 2010 15:45 h

mile

4. Adámek na podlaze u schodů z 14. 4. 2010 16:30 h

mile

5. Kluci (skoro 6 a 7,5 let) usnuli v autě na cestě do Chorvatska z 20. 8. 2012 5:59 h

mile

6. Adámek usnul v restauraci na dovči z 21. 8. 2012 22:17 h. Vraceli jsme se z výletu a měli jsme chuť ještě si dát něco v restauraci, po večeři to malý synek pořádně zalomil.

mile

Přeji prima den

Milea :))

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jsou na tom vaše děti, milé ženy-in? Máte taky nějaké pěkné fotky?

FOTOTÉMA dnešního dne je: Když děti usnou jinde než v postýlce...

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?
  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?
  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?
  • Máte nějaké své fotografie z dětství, na kterých spíte jinde než v postýlce?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá úžasnou kazetu dekorativní kosmetiky od AVONU. Příspěvky posílejte dnes nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: POSTÝLKA

postel

Reklama