Barevnost limitované edice znázorňuje rozmanitost, ale i jednotu a sounáležitost komunity milionů dospělých kuřáků na celém světě, kteří skončili s cigaretami a přešli na tuto bezdýmnou alternativu. „Kořenem této limitované edice je pro mne pocit sounáležitosti, být součástí dění, ať už je to při tvorbě nebo při oslavě filmu či hudby. Sám naplno rozumím pocitu anebo touze být viděn a respektován a tato edice se rozhodně nese i v tomto duchu,“ vysvětlil Pavlovčin.

obrazek.png
Foto: Matúš Tóth

Speciální jingle, který ve Varech zazněl je podle zpěváka o tom, jak se člověk cítí na výsluní, že chce být viděný, ať už ve svém profesním životě, ale i v komunitě a podobně. „Sám naplno rozumím pocitu anebo touze být viděn a respektován a tato limitovaná edice se rozhodně nese i v tomto duchu,“ řekl ADONXS.

Adam Pavlovčin loni vydal debutové album Age of Adonxs, z něhož se dvě skladby „Moving On“ a „Game z jeho alba Age of Adonxs, staly rádiovými hity. „Jsem nesmírně vděčný, že tyto dvě skladby dostaly tolik prostoru, a to hlavně v rozhlasovém éteru. Protože byly první, bylo to pro mne klíčové etablování se na lokálním hudebním trhu. Celkově mne těší, jak bylo celé debutové album přijato, že s ním lidé rezonují, chodí na koncerty, zpívají si se mnou a skrz hudbu žijí svoje příběhy. To je pro umělce asi ten nejlepší feedback,“ řekl zpěvák, který absolvoval po svém vystoupení ještě Meet & Greet se svými fanoušky.

64a7c4762b012blobid0.png
Foto: Jan Hrdý

Limitovaná edice IQOS ILUMA WE byla exkluzivně představena v IQOS LOUNGE na 57. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Zde si ji mohli dospělí kuřáci a uživatelé zakoupit v předprodeji v IQOS LOUNGE. V prodejnách IQOS pak bude k dispozici od 10. 7. 2023.

64a7c49105991obrazek.png
Foto: Jan Hrdý

IQOS ILUMA je zařízení na nahřívaný tabák, využívající revoluční technologii indukčního ohřevu bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho používání vzniká aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivin než cigaretový kouř. Limitovaná edice IQOS ILUMA bude k dispozici ve 3 provedeních – IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a kompaktní zařízení „vše v jednom“ IQOS ILUMA ONE. Dospělí uživatelé tak mají možnost vybrat si to, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám a preferencím.

blobid0.png
Foto: Matúš Tóth

Adam Pavlovčin alias ADONXS je slovenský zpěvák, skladatel, model a tanečník. Vystudoval British and Irish Modern Music Institute v Londýně, kde také působil. Během koronavirové pandemie se vrátil do Prahy, v roce 2021 se stal vítězem česko-slovenské SuperStar. Tento úspěch mu výrazně změnil život. Začalo se o něj zajímat více fanoušků, otevřely se mu dveře do světa šoubyznysu, což mu přineslo mnoho zajímavých nabídek. Vystupoval také jako předskokan zpěvaček Dua Lipa a Zara Larsson. Za rok 2022 obdržel ocenění Objev roku a Zpěvák roku v Hudebních Cenách Evropy2. Ve stejném roce vydal autorské debutové album Age of Adonxs, ze kterého se písně „Moving On“ a „Game“ držely několik týdnů na prvním místě v rádiovém éteru, a staly se tak nejhranějšími skladbami slovenského interpreta v rádiovém vysílání.

Reklama