649991542dac2adam.jpg
Zdroj fotografie: Matúš Tóth

Tuto originální skladbu měli možnost ovlivnit také uživatelé Iqos. „Při limitované edici IQOS ILUMA WE jsem měl rozhodně potřebu odchýlit se od melancholického a baladového přístupu k tvorbě a právě naopak přijít s něčím povzbudivým a rytmičtějším. Koneckonců, stejně to cítili i VIP uživatelé, kteří hlasovali v anketě,“ uvedl Adam Pavlovčin.

Barevnost limitované edice IQOS ILUMA WE znázorňuje rozmanitost, ale i jednotu a sounáležitost komunity milionů dospělých kuřáků na celém světě, kteří skončili s cigaretami a přešli na tuto bezdýmnou alternativu. „Kořenem této limitované edice je pro mne pocit sounáležitosti, být součástí dění, ať už je to při tvorbě nebo při oslavě filmu či hudby. Sám naplno rozumím pocitu anebo touze být viděn a respektován a tato edice se rozhodně nese i v tomto duchu,“ uvedl k novému zařízení Pavlovčin. Umělec navíc sám vnímá důležitost diverzity a sounáležitosti, které limitovanou edici vystihují. „Myslím, že v posledních pár letech se tato slova dostala do popředí a určitě se mi obě asociují s něčím pozitivním. Diverzitu bych dnes přeformuloval na realistické vykreslení skutečnosti a prostor, který se nevyhrazuje vůči jinakosti, zatímco sounáležitost jako solidaritu a empatický přístup mezi lidmi, který je také velmi důležitý.“

Limitovanou edici IQOS ILUME WE si budou moci dospělí návštěvníci zakoupit v rámci filmového festivalu v předprodeji v IQOS LOUNGE. V prodejnách IQOS pak bude k dispozici od 10. 7. 2023.

6499918e7d4dbadamprodukt.jpg
Zdroj fotografie: Matúš Tóth

IQOS ILUMA je zařízení na nahřívaný tabák, využívající revoluční technologii indukčního ohřevu bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho používání vzniká aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivin než cigaretový kouř. Limitovaná edice IQOS ILUMA bude k dispozici ve 3 provedeních – IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a kompaktní zařízení „vše v jednom“ IQOS ILUMA ONE. Dospělí uživatelé tak mají možnost vybrat si to, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám a preferencím.

O Adamovi Pavlovčinovi
Adam Pavlovčin alias ADONXS je slovenský zpěvák, skladatel, model a tanečník. Vystudoval British and Irish Modern Music Institute v Londýně, kde také působil. Během koronavirové pandemie se vrátil do Prahy, v roce 2021 se stal vítězem česko-slovenské SuperStar. Tento úspěch mu výrazně změnil život. Začalo se o něj zajímat více fanoušků, otevřely se mu dveře do světa šoubyznysu, což mu přineslo mnoho zajímavých nabídek. Vystupoval také jako předskokan zpěvaček Dua Lipa a Zara Larsson. Za rok 2022 obdržel ocenění Objev roku a Zpěvák roku v Hudebních Cenách Evropy2. Ve stejném roce vydal autorské debutové album Age of Adonxs, ze kterého se písně „Moving On“ a „Game“ držely několik týdnů na prvním místě v rádiovém éteru, a staly se tak nejhranějšími skladbami slovenského interpreta v rádiovém vysílání.

649991d6956c6adam1.jpg
Zdroj fotografie: Matúš Tóth