Láska a předně vzájemná důvěra jsou pilířem každého partnerského vztahu. Snad nikdo z nás do něj nevstupuje s tím, že nevěra praktikovaná ať už z kterékoliv strany bude na běžném denním pořádku, ale pro mnoho párů je pak zásadním důvodem k rozchodu. Adam však tvrdí, že všichni ti, kteří vsázejí na neutuchající lásku a věrnost, se prostě a jednoduše brzy spálí. A aby se nespálil ani on, chodí se svou manželkou pravidelně na swingers párty…

„Nechápu, proč si dnešní společnost musí pořád něco jen namlouvat, člověk není od přírody monogamní bytost, není to prostě a jednoduše normální!“ začíná vypravovat Adam, pětatřicetiletý podnikatel, který má dvě děti a se svou ženou Helenou žije již deset let prý ve zcela spokojeném svazku.
„Vždycky mi přišlo zvláštní, aby žena mého života, kterou si jednou vezmu a budu s ní mít děti, byla zároveň mojí jedinou sexuální partnerkou
. Naivita lidí, kteří si myslí, že si budou po svatbě věrní až do Swingers partykonce života, mi přijde naprosto nenormální a směšná, je to blbost! Člověk zkrátka není monogamní bytost. Dřív jsem docela dost tápal, mnoho mých vztahů krachlo právě kvůli nevěře, když je člověk mladý, má neustále tendenci objevovat něco jiného, experimentovat, asi jsem sobec, ale nikdy jsem nechtěl zahodit šance poznávat nové ženy a taje erotiky na úkor naprosté věrnosti jedné z nich, byť bych ji miloval sebevíc. Připadal jsem si divně, říkal jsem si, v čem jsem jiný, jak je možné, že to ostatní vydrží? Proč se lidi vzájemně tajně podvádějí a doma si pak hrají na dokonalé rodiny? Hledal jsem východisko, až jednoho dne jsem navštívil jednu neobvyklou párty.“ Zlomem v Adamově životě se stala návštěva swingers párty, kterou se svou tehdejší přítelkyní, dnes už manželkou, navštívil. „Když jsem potkal Helenu, svou nynější manželku, věděla o mně, že jsem dost na ženský, a sám jsem se jí přiznal, že zkrátka neumím být věrný, že to nemá nic společného s láskou, ale mou chutí po ostatních ženách. Helena mě tenkrát strašně překvapila, když mi řekla, že to chápe, nijak mě neodsuzuje, ale že by byla moc ráda, aby o mých případných milenkách věděla. Dost mě to vyvedlo z míry, přiznávám, všechny mé předešlé partnerky to nebyly schopné skousnout a řekly mi, že jsem akorát sobecký prase. Helena mi tenkrát navrhla, jestli bychom spolu nezašli na swingers párty, že na ní ještě nikdy nebyla a že ji to moc láká.“ Netrvalo dlouho a Adam s Helenou tedy na swingers párty společně zašli.

„Byl jsem tím nadšený, nikdy jsem vlastně o swingers moc nepřemýšlel, říkal jsem si, že tam budou různá individua, ale byl jsem velmi příjemně překvapený! Nenuceně jsme se tam společně s Helenou seznámili s dalšími lidmi, s nimiž jsme si vzájemně vyhovovali, a po pár schůzkách v klubu jsme zkusili sex ve čtyřech. Bylo to naprosto super, nejenom že jsme se cítili oba skvěle a moc si to užili, ale pochopili jsme, že tohle je alternativa, jak vlastně společně žít šťastně a bez lži.“ Adam a Helena tak začali společně vyrážet na podobné akce, a jejich vztah se tak díky tomu upevnil natolik, že se po dvou letech vzali a zplodili spolu dvě děti.

„S Helenou jsme spolu deset let, milujeme se a jsme šťastní! Žijeme spolu totiž v pravdě, na swingers párty jednou za čas zajdeme a věřte, nebo ne, pořád nás to oba neskutečně sbližuje. S naším stylem života ale bohužel nemůžeme vyjít na světlo veřejnosti, jelikož oba moc dobře víme, že by nás naši přátelé a známí odsoudili. O co jsme ale horší než všichni ti moralisti, kteří se pak ve finále podvádí na každém rohu a lžou si za zády? Jsou snad lepší než my jen proto, že své potřeby nepřiznají? To těžko!“ uzavírá Adam a dodává: „Je strašná škoda, že jsou lidé ohledně skupinového sexu tak omezení. Myslím si, že kdyby si mnozí přiznali, že si zkrátka nevydrží být se svým partnerem věrní až do konce života, ulevilo by se jim. Copak vy si snad dokážete představit, že už v životě nebudete mít sex s nikým jiným?

Čtěte také:

Reklama