Být IN mají naše čtenářky přímo v náplni. Co všechno se však za těmito dvěma hláskami skrývá? Být IN znamená asi určitě být sebevědomá, příjemná svému okolí - prostě být v pohodě a nenechat se hned tak něčím zaskočit. A že nás život zaskočit občas umí, to si asi nemusíme moc podrobně povídat, co? Co třeba oznámení očního lékaře, že oči, které se tolik líbí Vašemu protějšku, už nejsou, čím bývaly a prostě neslouží tak, jak by měly? Žádný problém – snad…?

 

Vada zraku už dnes asi málokomu přidělá vrásky na čele. Ba, naopak, mnohým otevře nové obzory v módě a vlastní image. Vždyť brýle Vás rázem mohou změnit z plaché dívky na přísnou intelektuálku nebo tajemnou osudovou ženu…


A když Vám brýle z jakéhokoli důvodu nevyhovují, je tu další možnost – kontaktní čočky!  S jejich pomocí můžete kolem sebe vrhat kočičí (zelené) pohledy, měkké a uklidňující (hnědé) pohledy anebo upírat pronikavě (modré) čisté oči k objektům Vašeho zájmu… Stačí si vybrat…


Pochopitelně – kontaktní čočky neslouží  jen ke změně barvy očí. Mají celou plejádu kladů a pozitiv. Přemýšlíte-li o jejich pořízení, informace určitě přivítáte…

 

První výhodou, o které je dobré se zmínit, je to, že kontaktní čočky Vám zajistí přirozené vidění bez potřeby nošení brýlí a díky jejich tenkému designu, který umožňuje průchod velkého množství kyslíku, jsou kontaktní čočky tak pohodlné, že o nich skoro ani nevíte. Bez nasazených brýlí je tak celé Vaše zorné pole zaostřené, což oceníte především při sportu, řízení a všude tam, kde potřebujete vidět do všech stran. Kontaktní čočky se nezamlžují vodními parami a ani na nich neulpívají kapky vody.  Kontaktní čočky vám umožní sportování bez omezení. Pro vodní sporty se nejlépe hodí právě jednodenní 1-DAY ACUVUE®. Při plavání byste však měli dodržovat hygienická doporučení: kontaktní čočky vyjměte po plavání až po uplynutí asi 30 min, poté kontaktní čočky zahoďte.


Kontaktní čočky se vyrábějí dnes již ke korekci většiny zrakových vad - krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu. Existují i čočky bifokální pro lidi, kteří potřebují brýle na čtení.

Z čeho mohu vybírat – jaké mám možnosti?

V současné době si můžete vybrat čočky jednodenní – nejvýhodnější čočky ze zdravotního hlediska a pohodlí. Hodí se  pro příležitostné nošení na pracovní pohovory, svatby, schůzky, sport apod. Pokaždé tak můžete mít čisté a nové kontaktní čočky za cenu jednoho šálku kávy.

Čočky pro plánovanou výměnu jsou ty, které se mění po době určené výrobcem (od 14 dní až po 6 měsíců). Musí se čistit a desinfikovat (usazují se na nich proteiny a lipidy, které zhoršují jejich snášenlivost a stávají se živnou půdou pro mikroby). Doba nošení těchto čoček je obvykle 18 hodin, na noc je potřeba čočky z oka vyjmout.
Existují ovšem i čočky pro prodloužené nošení (s přespáním s nasazenými čočkami, po dobu až 7 dní).

Správně zvolené a aplikované čočky vám zajistí pohodlí a život bez omezení.  Po zácviku a přivyknutí bude i manipulace s čočkami pro vás velice snadná.

Jednička mezi kontaktními čočkami? 

V současné době je rodina čoček značky ACUVUE® celosvětovou jedničkou mezi kontaktními čočkami.
Právě kontaktní čočky značky ACUVUE® jsou nošeny více lidmi než kontaktní čočky jakékoliv jiné značky.
Kontaktní čočky značky ACUVUE® poskytují svým nositelům velmi širokou možnost korekce různých refrakčních vad s vysokým komfortem, kvalitou vidění a bezpečností z hlediska zdraví pro zrak.

 

A náš tip pro ženy, které chtějí být IN?

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® zajišťují vynikající pohodlí, optickou kvalitu a představují nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček. Nyní jsou jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® k dispozici i v novém 90-kusovém ekonomickém balení. 1-DAY ACUVUE® znamenají konec starostí s péčí o kontaktní čočky: žádné roztoky, žádná pouzdra – jednoduše ráno nasadit a večer vyhodit!


Pro ty z vás, kteří byste rádi kontaktní získali a vyzkoušeli, máme připravenu soutěž. Tři výherkyně či výherci obdrží jedno dvoukusové balení ACUVUE 2 COLOURS a oční vyšetření s aplikací kontaktních čoček zdarma.

 

Více: www.acuvue.cz 

        
Reklama