Dělejte to, co každý den, a vaše postava bude mít krásné křivky. Jak toho dosáhnete? Je to jednoduché! Stačí se chytře obléci.

bellindaNejste spokojeni se svou postavou? Trápí vás celulitida? Špatné stravování, nedostatek fyzické aktivity, každodenní stres a těhotenství často vede ke zvýšení tělesné hmotnosti a efektu „pomerančové kůže“. Boj s redukcí hmotnosti je často marný díky nedostatku času na sport, omezenému použití různých krémů nebo nedostupnosti potřebných masáží.

Oblíbená značka Bellinda právě uvedla na trh řadu spodního prádlo a punčoch, které vám s vylepšení postavy pomohou.

Bellinda představuje revoluci v hubnutí – Active Slimmer – řadu spodního prádlo a punčoch vyrobených ze speciálního mikrovlákna s Acti-Mineral Complex® povzbuzující mikrocirkulaci. Acti-Mineral Complex® v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tato průběžná masáž stimuluje metabolismus a podporuje krevní oběh.

Hlavní výhodou této řady  je, že její majitelka po celou dobu nošení během dne díky speciálnímu mikrovláku hubne. Čím více se v nich pohybuje, tím větší efekt výrobek má. Navíc jsou odolné a funkci neztrácí ani po opakovaném vyprání.

Nová řada obsahuje spodní prádlo – boxerky a bermudy a punčochové zboží – legíny a punčocháče. Při nošení tohoto prádla nemusíte dělat nic navíc. Stačí je mít na sobě a dělat to, co děláte obvykle. Zařaďte řadu oblečení Active Slimmer mezi věci, které nosíte každý den a uvidíte výsledky. Díky každodennímu nošení nové řady spodního prádla a punčochového zboží Bellinda Active Slimmer můžete zhubnout až o jednu velikost.

Praktická poznámka: Acti-Mineral Complex se neopere.

Efekt zhubnutí otestován!

Testy bylo naměřeno maximální zeštíhlení – zhubnutí přes boky o 2,2 cm (průměr 0,5 cm) a přes stehna pak až 3,5 cm (při součtu obou nohou, v průměru pak o 0,9 cm). Test byl proveden na 24 ženách, které nosily jeden z produktů alespoň 8 hodin denně po dobu 28 dnů.

Díky běžným každodenním aktivitám jako je chůze do práce, nákupy nebo procházka se psem můžete zhubnout. Stačí jen vyzkoušet.

bellinda_l

Podívejte se na naši fotogalerii, řada spodního prádla Active Slimmer vás určitě zaujme

Reklama