Giorgio Armani uvádí Acqua di Gioia Jasmine, limitovanou edici eau de parfum ze samotného srdce živlů pro nekonečné léto. Přináší radost a úžasnou jemnost. Charakteristické srdce Acqua di Gioia tepe novou a svěží energií. Jeho zelené rysy jsou oslavovány novou a živoucí esencí radosti.

Zelená je barva přírody a vyniká nespočtem nuancí, od temně zelených pralesů po tyrkys chladivé vody. Něžné zelené tóny, jaké se rodí po letní bouřce, a intenzivní nepostihnutelné odstíny neklidného moře... Všechny pulzují vlastním životem.

Armani

Živoucí ženskost

Acqua di Gioia Jasmine je radostná pocta ženám a přírodě. Přenáší smysly do kaskády zářivých, bílých okvětních plátků. Zachycují třpytivost zeleného, ovocně-květinového akordu v luxusním pohlazení Eau de Parfum.

Povzbuzující vrchní tóny pikantní esence z citronu Primofiore a hořko-zelené esence galbana jsou ještě svěžejší díky jiskřivým a průzračným akordům zeleného jablka a fialky.

Smyslné srdce je tvořeno dvěma jasmíny: Akord křišťálové jasmínové vody a čistý jasmínový absolut MD. Mimořádně ženský aspekt ožívá díky šťavnatému tekutému absolutu z pomerančového kvítku.

Spodní tóny tiší a svádí díky esenci z nasládlého cedrového dřeva a jemných pižem se špetkou akordu třtinového cukru. Tato úžasná vůně se vznáší ve vzduchu jako dráždivá inspirace.

Armani

Vývoj

Příroda se zde vznáší jako kapka vody v čistých organických liniích slavné lahvičky Acqua di Gioia. Průsvitná a dégradé zelená se přelívá od tónů jasného jablka až k nefritovému odstínu. Uprostřed se rozpouští v mlžnou bílou, která připomíná zpěněný hřeben vlny. Je to odraz jasmínového srdce vůně.

Oslava krásy přírody

Zelený horizont. Moře, které se spojuje s oblohou. Žena, Emily DiDonato, múza Acqua di Gioia, spojení s přírodou… Pramen jejích vlasů, se kterým si pohrává letní vánek. Její pohled je intenzivní a živoucí, její oči odrážejí pokojnou a krásnou duši.

Uvedení Acqua di Gioia Jasmine doprovodí nový vizuál.

Uvedení:

Květen 2015

Doporučená cena:

  • GIOIA JASMINE    30 ml – 1325 Kč/ 44 €
  • GIOIA JASMINE  100 ml – 2495 Kč/ 83 €
Reklama