Eva pravidelně sportovala, chodila do posilovny a jedla zdravě. Přesto se nemohla zbavit svých širokých stehen a pasu. Tento problém má mnoho žen. I když se snaží zhubnout sebevíc, genetické předpoklady a pokročilý věk jim v tom brání.

Eva se rozhodla vyřešit problém, který ji trápil, rázně: "Pro liposukci jsem se rozhodla po několikaměsíčním přemýšlení a konzultacích s přítelem. O všem jsem se pečlivě informovala a rozhodla se podstoupit zákrok na jedné pražské klinice."

Eva chtěla odstranit tuk z oblasti boků, břicha, zevních a vnitřních stehen a kolen, tak aby se mohla opět cítit sebevědomě, když je například na pláži v plavkách. "Chtěla jsem to udělat hlavně kvůli sobě a mému dobrému pocitu. A samozřejmě taky kvůli příteli," říká s úsměvem Eva.

Operace proběhla bez problémů

I když byla Eva před operací nervózní, vše proběhlo bez komplikací. V celkové narkóze při zákroku nic necítila a i poté nebyly bolesti nepřekonatelné. "Co se týče bolesti, byly nejhorší první tři dny po operaci. Těžko se mi vstávalo, uléhalo nebo třeba i sedělo na židli. Sama bolest ale nebyla nikterak palčivá, šlo spíše o silný tah v odsátých místech, který ovšem den ode dne slábl," popisuje Eva.

Po dnu stráveném na klinice pro Evu přijel její přítel. "Byl pro mě velkou oporou. Bez něj bych to snášela daleko hůř," mluví o svém příteli Eva. Ten Evu podporoval již od samého začátku, kdy přišla s nápadem operativního odsátí tuku. V té době jim však peníze, které měli na účtu na liposukci, nestačily. "Nechtěli jsme ale již déle čekat a tak jsme se rozhodli vzít si na zákrok půjčku" popisuje Eva.

Přátelé poradili služby ACM Money

Přátelé jim doporučili vzít si úvěr od firmy ACM Money. Sami jejich služeb využili, když přestavovali byt a byli s úrovní služeb a solidností ACM Money spokojeni.

Eva s přítelem tedy dlouho neváhali a půjčili si od ACM Money peníze na vysněnou operaci. Úroky z půjčky nebyly velké, jelikož dluh splatili brzo, do tří let. Splácení si přitom mohli rozložit až do patnácti let.

"Snažíme se nabízet přijatelné úroky, ale zase se nepodbízet," vysvětluje Jaroslav Hlaváček, místopředseda představenstva ACM Money. Úroky z úvěru se u ACM Money pohybují od 7,92 % a RPSN od 10,37 % - v závislosti na výši konsolidovaných úvěrů, poskytnutých poplatcích a celkové délce splácení. 

"Na to, že mě zákrok stál v podstatě několik tisícikorun měsíčně, se výsledek vůbec nedá docenit. Cítím se teď daleko lépe a i mé okolí změnu pochválilo. A děkuji společnosti ACM Money," usmívá se spokojená Eva.

V případě zájmu kontaktujte společnost ACM Money na telefonu 800 900 910, na webu www.acm.cz nebo www.mojepujcka.cz.

Související články o ACM Money

ACM Money - půjčka na rekonstrukci nemovitosti
ACM Money - půjčka na zdraví
ACM Money - půjčka na cokoli
ACM Money – půjčky na automobily
ACM Money - půjčka na rekonstrukci nemovitosti

Reklama