Na otázku, co je pro ně největším luxusem v životě, odpovídá většina lidí v aktivním věku, že volný čas. O důvod víc, proč si drahocenné hodiny ušetřit pro rodinu, přátele, své koníčky a sportovní aktivity a neobětovat je tolik neoblíbeným domácím pracím.  

 

Díky novému robotnickému vysavači sensor cruiser VSR8000 značky Siemens Vám zbude více času pro sebe a pro Vaše blízké. V životě jsou důležitější věci než vysávání prachu.

 

Co musíte s ním udělat? Nic, jen ho vypnout.

Zatímco Vy relaxujete, ať již při sportu nebo jen pouhým lenošením, vysává sensor cruiser celý dům za Vás. Tento 12 centimetrů vysoký, plně automatický robot na čištění podlah se pohybuje samostatně a čistí parkety, koberce i dlažbu. Díky svým rozměrům se sensor cruiser „dostane“ i pod nízké kusy nábytku.

Důmyslně propracované technologie ho činí maximálně mobilním:

§              prachový senzor rozpozná stupeň znečištění a poté vybere jeden ze čtyř                         dostupných programů – 3, 6, 9 nebo neomezený počet hodin vysávání

§              dotykové senzory se postarají o to, aby rozpoznal překážky a vyhnul se jim

§              optické senzory na podvozku zamezí například pádu ze schodů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nonstop v provozu - sensor cruiser se neustále nabíjí

Jednou přece musí dojít k tomu, že filtr bude plný a každý akumulátor se někdy vybije.

V tom případě musí na pomoc „přispěchat“ lidské ruce. S vysavačem sensor cruiser je všechno jinak. Přesně ví, kdy je čas skončit, a řízen infračerveným paprskem zamíří automaticky zpět do napájecí stanice. Tam vysype prach a nabije se pro další provoz. Tento doslova příruční (měří v průměru jen 28 cm) a mimořádně lehký vysavač (váží jen 2 kg) vysává tak dlouho, dokud z podlahy nezmizí poslední smítko.

 

Překážky mu nevadí, jednoduše je překoná

Sensor cruiser lze použít kdekoliv – v dětském pokoji, v kuchyni, v kanceláři nebo v ložnici. Za hodinu pečlivě zbaví prachu 15 metrů čtverečních plochy, přitom pracuje extrémně tiše. Je vybaven pružnými kolečky s měkkým obutím, které mu umožňují bez problému překonávat prahy, kabely nebo přechody z koberce na tvrdou podlahu.

 

Roboti konečně přestali dobývat jen Mars a otevírají nové perspektivy také v domácnosti. Přesvědčte se sami.

Stačí jen zvolat, „Ach, toho chci mít“! Jako my v redakci – poznámka redakce Žena-in.cz J

 

 

Více informací o domácích spotřebičích značky Siemens naleznete na

http://www.siemens-spotrebice.cz

 

 

Reklama