Konečně je tady období, kdy s úsměvem vyprovodíme zimu ze dveří a místo studených sněhových vloček ucítíme na tváři teplé paprsky jarního slunce.

Miluji období, kdy se ráno probouzím do dne protkaného zlatavými paprsky slunce a hlavně miluji příjemné teploty, kdy se už ani po ránu neklepu jako osika.

 

Zimní oblečení mizí v temných hlubinách skříně a já konečně můžu vytáhnout krátká trika a minisukně....

Tedy můžu ... mohla bych, nebýt těch kil navíc, která se na mě zimu co zimu nabalují stejně jako strouhanka na řízek. Každý rok v lednu si říkám: „Tak a začínám hubnout!“ Jenže to vydržím den dva a pak na mě začne útočit chuť na sladké s takovou silou, že nikdy neodolám!

 

Jste na tom podobně jako já? Také jste se už vícekrát pokoušeli zhubnout, ale stále nevíte, jak utlumit tu obrovskou chuť na sladké? Tak teď už si s tím nelámejte hlavu a začněte kupovat oblečení o číslo menší!

 

Díky Cukrbloku  je s mlsáním konec! Stačí totiž, když několikrát za den užijete tento bylinný přípravek a na několik hodin po užití máte spolehlivě zablokovanou chuť na sladké.

A navíc váš dech bude krásně vonět po mátě!

 

Že nevíte, co je Cukrblok?

Jedná se o ojedinělý bylinný přípravek, který na trh přinesla firma Valosun.

Cukrblok obsahuje standardizovanou směs několika desítek přírodních substancí získaných extrakcí z byliny Gymnema Sylvestre a přírodní bylinné aroma.

 

Gymnema sylvestre roste hlavně v Indii a už stovky let se používá jako léčivá rostlina tlumící diabet. Gur-mar, což je domorodý název pro jednu z látek užitou v extraktu, znamená rozbíječ cukru. Extrakt z listů obsahuje mimo jiné i kyselinu gymnemovou s antidiabetickými vlastnostmi.

 

Klinickými studiemi bylo dokázáno, že obsažené látky jako gurmarin vyrovnávají hladinu krevní glukózy a omezují tak opakovaní pocitu hladu a chuti na sladké. Navíc přímo blokují sladkou chuť, takže sladká jídla přestanou uživateli dočasně chutnat. Užíváním extraktu se také snižuje vstřebávání cukru a tuků přijatých v potravě.

 

 

Cukrblok se vyrábí ve formě tablet nebo v kapalné podobě v lahvičce s rozprašovačem. Obojí se vstřebává v ústech. Účinek se dostavuje do 20 sekund po aplikaci tablety nebo spreje a přetrvává až několik hodin!

 

Chuť na sladké tak dokáže spolehlivě blokovat při průměrném použití 3–5x denně. S příchutí máty peprné výrazně osvěžuje dech a zlepšuje hygienu dutiny ústní. Je vhodný i pro diabetiky, neboť nemá žádné vedlejší účinky. Podle testování v České republice dokázal úspěšně potlačit chuť na sladké u 96 % účastníků testu. 64 % účastníků tříměsíčního testu přímo uvedlo, že jim užívání přípravku pomohlo snížit váhu.  

Takže, milé dámy, už žádné sladkosti a žádná přibývající kila. Zajděte do lékárny a svého zaujetí pro sladkosti se můžete zbavit ze dne na den!

 

Chuť na sladké? Věřte, že s Cukrblokem ani nebudete vědět, co to vlastně je!

 

 

www.valosun.cz

 

 

Reklama