Při čtení příspěvku čtenářka Hannah58 jsem si mimoděk vzpomněl na přednášku Divadla Járy Cimrmana o zapamatovatelných datech.

Pojďte se zasmát s příhodou čtenářky Hannah58. To by skoro stálo za nějaké divadelní ztvárnění...


Veselý pondělní den!

Až tak moc netleskám vtípkům erotickým a politickým, ale nejvíc se bavím historkami, které život spontánně přináší.

Minulý týden, v době své dovolené, jsem navštívila kamarádku na chatě. Třebaže se jedná o menší stavení, sestávající z jedné světnice a prostoru pro spaní, pilně v ní chataří tři spřízněné rodiny, a tak o humorné situace tady nebývá nouze. Zatímco jsem u hrnku s kafem čekala na kamarádku, pozorovala jsem cvrkot ve světnici:

Podřimující bábinka si máchala oteklé nohy v lavoru s vodou, hned vedle seděl Radek, kamarádčin švagr, a upřeně sledoval videozáznam utkání házenkářek. Lucka, jeho dcera, se nudila nad učebnicemi a sešity. Škola ji otravuje, momentálně plave v češtině a v dějepise a tak ji rodičové přinutili vzít si učení i na chatu.

Náhle sportovní komentátor s jásotem zahlaholil: „Házenkářky se ZAPÍŠOU do historie...“ Bábi sebou trhla, probrala se a směrem k Lucince zamyšleně pronesla:

„Nech se holka rychle vyzkoušet než tam ty ženský dopíšou, koukni kolik jich je!“

Hannah58

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama