Krásnou příhodu s nejmilejším šperkem nám poslala čtenářka s nickem Tee a my jí děkujeme. Jste zvědavé, co jí hodil přítel do tašky? Tak si přečtěte její příspěvek

Ach ta lááska..Bylo mi patnáct let, když jsem začala chodit s mým současným partnerem - klepu třikrát na zuby.. :o)) Měli ( máme a budeme) jsme se rádi, sem tam se odvážili říct TA dvě slovíčka "miluji tě". Jeden takový malý obyčejný večer jsem byla zrovna u něj doma.

Seděli jsme na posteli, povídali si ( ano, povídali ). V jednu chvíli jsem si lehla, ale i tak jsem si stihla koutkem oka všimnout, že mi něco hází do mé tašky, která byla o postel opřená. Nechtěla jsme mu překazit plán, pokud tedy nějaký měl, tudíž jsem byla zticha jako myška.

Když nám odešel pro něco k pití, nelenila jsem a zvědavě koukla do tašky. Byl tam malý červený pytlíček. Vyndala jsme ho - otevřela - a v něm stříbrný přívěšek ve tvaru srdíčka. No náádhera. Rychle jsem věcičku schovala a dělala jakoby nic.

Za nějakou dobu byl čas k odjezdu, přítel mě doprovodil na autobus. Když jsem lezla dovnitř - vedle slov "tak zítra" - řekl "jukni do tašky". Já jsem kývla, dveře se zavřely a já jela domů. Bylo to tak hezké, stydlivé.. Hned jsem mu napsala zprávu o tom, jak mu moc děkuji a připojila jsem naše dvě odvážná slovíčka. Odpověď však byla ještě sladší: "já jsem se styděl, víš?..a promiň, že jsem ti nedal i řetízek, ale na něj jsem už neměl". No co vám budu povídat - dostal mě.

Srdíčko mám na krku pořád, řetízek jsme pak jeli vybrat společně za mé kapesné :o)

Krásný den milá Ženo-in, Tee..

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je opravdu moc hezké a dojemné. Držím vám palce, ať je váš vztah stále tak krásný a něžný

Máte také nějakou příhodu, která se váže k dnešnímu tématu? Dostala jste někdy šperk, kterého si obzvlášť ceníte? Je to prstýnek, náušnice, přívěsek, nebo něco jiného? Pochlubte se, zavzpomínejte, a napište. Na vaše příspěvky se těšíme my v redakci, a jistě i čtenářky

redakce@zena-in.cz

 

Reklama