Svědění, pálení, zarudnutí, výtok – jistě vás napadne, o čem že je řeč....

Poševní mykóza neboli kvasinky dokáží pekelně znepříjemnit život, ostatně to ví asi každá žena, která si toto onemocnění prodělala.

 

Kvasinky jsou drobné jednobuněčné organismy, které se rozmnožují převážně pučením. Rychle se rozmnožují v příznivé teplotě, vlhkém prostředí a tam, kde mají dostatek potravy. Potravou jsou zde myšleny uhlovodany, které se rozkládají kvašením bez přístupu kyslíku.

 

Pokud tedy zaregistrujeme první náznak toho, že se naše tělo potýká – často bezúspěšně – právě s mykózou, je nejvyšší čas vyrazit do boje.

Víte, jak na mykózu?
Okamžitým a účinným řešením je přípravek Gyno-Pevaryl – antimykotikum.
Právě Gyno-Pevaryl vám totiž pomůže zbavit se velmi rychle všech nepříjemných příznaků tohoto onemocnění a zároveň je jeho velikým plus to, že dokáže úspěšně léčit samotnou infekci.

Pamatujte!

- Užívejte Gyno-Pevaryl přesně podle příbalové informace a vždy užijte celou léčebnou dávku, i když příznaky odezní dříve a vy máte pocit, že je další léčba zbytečná. Pokud neužijete celou dávku, infekce se může znovu objevit.
- Jestliže nepocítíte během tří dnů, po které se ovule užívají, zlepšení, kontaktujte svého gynekologa a domluvte se s ním na dalším postupu.
- Během léčby se nedoporučuje používat tampony, protože mohou absorbovat účinné látky léku. Nesnažte se ulevit svým obtížím škrabáním, můžete tím způsobit další podráždění a rozšiřování infekce.
- Pokud současně s Gyno-Pevarylem užíváte i další léky, konzultujte to s lékařem. Některé léky mohou způsobit vyšší náchylnost k poševním mykózám.
- Dojde-li během léčby k nežádoucím účinkům, vyhledejte co nejrychleji lékařské ošetření.
- Pokud jste těhotná, nebo se domníváte, že jste těhotná, před užíváním léku navštivte lékaře.
- Pokud vynecháte den v léčbě, je třeba začít opět plnou léčbu od začátku, neboť nedošlo ke kompletnímu odstranění mikroorganismů.
- Po úspěšném ukončení léčby je lépe počkat nejméně dva dny s pohlavním stykem. Není doporučeno používání kondomů v průběhu léčby, protože některé látky obsažené v léčivých přípravcích mohou oslabit stěnu kondomu a snížit jeho spolehlivost.

Gyno-Pevaryl jsou ovule určené k zavádění do pochvy. V balení s označením Gyno-Pevaryl 150 naleznete tři ovule. V případě, že infekce způsobující vaginální mykózu napadne i zevní genitál, pak je tu Gyno-Pevaryl 150 COMBIPACK, který obsahuje navíc i léčebný krém. Léčebný krém je k použití na zevní genitál, popřípadě pro partnera.

Gyno-Pevaryl je volně prodejný a k dostání ve všech lékárnách.


Více informací najdete zde.

 

 

 

 

 

Reklama