Snad každá kočka nebo pes se brzy stane v domácnosti právoplatným členem. Je oblíbeným společníkem a tichým přítelem, kterému se můžeme kdykoli s čímkoli svěřit. Častujeme ho/ji přezdívkami a někdy se neovládneme a označíme se za jeho rodiče. „Pojď ke mně, mamka je doma.“

 

Stává se zkrátka naším miláčkem, pro kterého uděláme všechno a on to dobře ví. Moc dobře to ví také značka Darling. Ta má vaše miláčky dokonale přečtené. Ví, co na ně zabírá. Pořádná psí nebo kočičí dobrota! Poskytuje vašim miláčkům kompletní stravu s vyváženým obsahem živin a vitaminů. 

 

DARLING patří mezi oblíbené značky na trhu krmiv pro psy a kočky v 15 zemích střední a východní Evropy. Pro tato krmiva je charakteristická vysoká nutriční hodnota za přijatelnou cenu v mnoha různorodých příchutích a variantách. U nás se kvalitní krmivo pro čtyřnohé miláčky, které nabízí široký výběr výrobků pro kočky i psy, představilo čtyřnohým miláčkům v roce 1994.

 

V roce 2001 došlo k splynutí americké společnosti Ralston Purina a společnosti Nestlé, a vznikla tak Nestlé Purina Petcare. Pro značku DARLING to znamenalo zařazení do světově známé a úspěšné rodiny PURINA. DARLING nadále nabízí krmiva pro psy a kočky s mezinárodním standardem přizpůsobeným chutím a zvyklostem jednotlivých zemí, a to vše za cenu, která je přijatelná.

 

Pokud chystáte na sv. Valentýna nějaký dárek pro svého přítele, nezapomeňte ani na svého čtyřnohého miláčka a dopřejte mu některou z dobrot od firmy, která ví, co je pro něj nejlepší!

 

Koupí vyjádříte svou lásku díky potěšení z rozmanitosti chutí, kterou si váš miláček opravdu užije. Pro psy nabízí Darling v granulovaných krmivech tři různé příchutě a v konzervovaných krmivech pak pět příchutí – buď dvoudruhových masových anebo kombinace masa a zeleniny. Pro kočky má připraveny čtyři příchutě v granulovaných krmivech a šest v konzervovaných krmivech – opět masové varianty a příchutě se zeleninou.

 

Navíc se můžete zúčastnit v období 2. 1.–14. 2. 2006 soutěže, kde nejrychlejší v každém kole získá platební kartu na nákupy v hodnotě 10 000 Kč a všichni ostatní CD Darling Love songs collection. Zamilované písně vám přijdou určitě vhod, ať už je budete poslouchat se svým dvounohým nebo čtyřnohým miláčkem. Úplná pravidla soutěže najdete na www.purina.


Užijte si Valentýna s chutí!

 

 

Reklama