Ráda si prohlížíte magazíny o bydlení, čerpáte inspiraci, ale u vás doma to neustále vypadá jako po výbuchu bomby? Ať už jsou na vině nevinné děti, kterým nestačí vymezený prostor dětského pokoje, nebo se na věčném nepořádku podílejí dospělí, domácí zvířátka, či temné síly, máme pro vás několik tipů, jak si usnadnit každodenní práci a mít více času pro sebe.

Na tvrdou práci nasaďte robota

vysavac

Sen o čisté podlaze v domácnosti, kde spolu s lidmi bydlí i chlupatí mazlíčci, kde věčně pobíhají děti s drobícím se jídlem v ručičkách a kde už všichni ostatní na úklid dávno rezignovali, dostává reálné obrysy. Je jasné, že tohle zvládne jedině robot!

Samsung Powerbot VR9000 je robotický vysavač s 60krát vyšším sacím výkonem, než nabízí běžné robotické vysavače. Využívá větší bubnový kartáč a má tak mnohem širší záběr. 

Nebojte se, že se úklid někde zadrhne a domácnost zůstane neuklizená. Díky výkonnému senzoru FullView Sensor lépe rozpoznává prostředí, ve kterém se pohybuje. Vysavač se může bezpečně pohybovat po celé místnosti, inteligentně se vyhýbá všem předmětům a větší kolečka s průměrem až 105 mm spolu se schopností nadzvednout se až o 15 mm mu umožňují snadno překonat překážky, jako jsou kabely nebo prahy dveří. Zcela unikátní je pak jeho funkce Point Cleaning, zkrátka vysává tam, kam ukážete. Dálkovým ovladačem s laserovým ukazovátkem mu určíte místo, které je třeba vyčistit a vysavač tam přejede a čistí jej tak dlouho, dokud jej ovládání navádí.

Vařte efektivně a zdravě - mikrovlnná trouba MC28H5015AW vás překvapí

troubaMikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AW neslouží jen k ohřívání jídla. Využijete ji pro kynutí těsta, přípravu zdravější varianty smažených jídel, a dokonce i pro výrobu domácího jogurtu. Díky novému programu využívající moderní způsob ferementace si užijete vláčné kynuté těsto nebo zdravý jogurt kdykoli se vám zachce a z pohodlí domova. Ten navíc bude zdravý bez jakýchkoliv konzervačních látek, zahušťovadel, barviv apod.

Vnitřek trouby je tvořen antibakteriálním keramickým povrchem Ceramic Smalt, který obdržel hygienický atest institutu Hohenstein v Německu a Samsung na něj poskytuje záruku 10 let! Kvalita keramického smaltu jej činí 7krát odolnějším proti poškrábání než jsou ostatní vnitřní povrchy mikrovlnných trub. Snadno uvaříte, snadno vyčistíte. Keramický povrch se nikdy nepoškrábe ani neodloupne a jednoduše se čistí. Navíc ani při působení vysoké teploty a živočišných tuků nikdy nezmění barvu.

jidlo

Ze syrového masa a zeleniny připravíte díky 15 programům pro zdravé vaření a pečení vynikající pokrmy. Nemusíte se zdržovat čtením návodu na krabičce, zvolíte správný program a trouba připraví jídlo za vás optimálním způsobem.

Ve speciální nádobě uvaříte pokrmy v páře. Nádoba díky praktické přepážce umožňuje přípravu dvou jídel současně a šetří tak energii. Chutný oběd či večeři připravíte rychle a zdravě a opět můžete ušetřený čas věnovat sama sobě.

Práce v rytmu se změní v zábavu

repro

A aby vám šla práce dobře od ruky, pusťte si svou oblíbenou hudbu. Samsung soundbar HW-H450 je systém audio reproduktorů, které nejen umocňují filmové zážitky, ale také dokážou přehrát hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu a vám se otvírá nekonečný výběr hudby z internetu. Instalace je snadná díky bezdrátovému propojení, žádné kabely se vám tak nikde nebudou nevzhledně vinout.

Další tipy na pomocníky Samsung naleznete na www.samsung.cz.

Reklama