Posedět si v houpacím křesle před krbem a na chvilku zastavit čas, to je zimní sen snad každého z nás. Oheň plápolající v krbu, příjemný zvuk praskajícího ohně a to teplo, krásné teplo. Pro maximální požitek je dobré, když je oheň i vidět. Často se stává, že krbová skla jsou vlivem působení sazí mastná, pokrytá černou vrstvou a tančící plamínky téměř nevidíme. Snadnou pomoc přináší tradiční česká značka SOLO se svým Pěnovým čističem krbových skel a lampiček. Ten díky pěnové konzistenci snadno přilne k čištěnému sklu a poradí si se sazemi, mastnotou i dalšími nečistotami.

 Solo.cz

Pokud už jste někdy zkoušeli vyčistit sazemi ušpiněná krbová dvířka, jistě víte, jak náročná tato činnost je. Mastnota drží, místo odstranění špíny se spíše naším drhnutím tvoří ještě méně vzhledné šmouhy a tekuté přípravky jsou spíše na podlaze, čističnež na skle.

Jestli máte podobou zkušenost, zkuste sáhnout po Pěnovém čističi krbových skel a lampiček SOLO. Prodává se v půllitrovém balení s praktickým rozprašovačem, který nadávkuje aktivní pěnu přesně tam, kde je potřeba. Pěna přilne k čištěné ploše a lehce odstraní saze, mastnotu i další nečistoty z povrchu skel krbů, krbových kamen, či lampiček. Poradí si také s vyčištěním skleněných svícnů a petrolejových lamp, ať už doma, či venku.

Jednoduše stačí rovnoměrně nastříkat pěnu na čištěný povrch a nechat dle míry intenzity zašpinění působit 5 – 10 minut a poté setřít vlhkým hadříkem. SOLO pěnový čistič krbových skel nepoškrábe čištěný povrch a nezanechává šmouhy.

výrobky SOLOK dostání např. v Albertu, v hobby obchodech Hornbach, Obi, Unihobby a v prodejnách Mountfield za cenu cca 99 Kč. Více na www.solo.cz.

Nově je pro všechny připraven také výhodný krbový set SOLO, ve kterém jsou kromě pěnového čističe ještě dva pomocníci pro snadné rozdělání ohně SOLO – gelový podpalovač na přírodní bázi a otočný zapalovač, který je k balení dodán zdarma jako dárek.

Tato sada je k dostání v hobby obchodech Hornbach a Unihobby za cenu 249 Kč. Více na www.solo.cz.

 

Česká společnost SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek, která vznikla počátkem 19. století v Rakousko-Uhersku. Společnost obchoduje se zápalkami a ostatním plamenným zbožím značky SOLO, které odpovídá všem zákonným předpisům a normám a je pravidelně testováno v příslušných zkušebnách. Klasické ochranné známky zápalek (The ScissorsThe KeyThe Pipe atd.), které společnost vlastní, slouží dlouhodobě k podpoře prodejů zápalek. Mezi současné produkty však nepatří pouze standardní a domácnostní zápalky, ale také dlouhé krbové zápalky, zapalovače, podpalovače ohně, svíčky, sortiment ke grilování a pro topnou sezónu.

V loňském roce firma SOLO exportovala do 14 zemí – Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Lotyšsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Řecko – Kypr, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko a Velká Británie. Na domácím trhu, tedy v Čechách a na Slovensku, firma SOLO distribuuje zápalky a jiné plamenné produkty především pomocí obchodních řetězců, velkoobchodů s potravinami, drogistickým zbožím a tabákových firem. SOLO MATCHES & FLAMES, a. s. má 90% podíl na českém trhu a 60% podíl na slovenském trhu v prodeji zápalek.

Strategií společnosti je zachování tradiční značky SOLO, při udržení vysokého standardu kvality zboží v segmentu plamenných produktů.

Reklama