Se sušenkami BeBe Dobré ráno si většina zvás pojí také Hnutí za dobrou snídani. A značka BeBe se stále snaží, aby vaše snídaně byla co nejlepší a zároveň zdravá, plná vitamínů, cereálií a dalších potřebných živin.

A jste to právě vy, čtenářky, kdo mohl posoudit, jak moc se tento záměr daří. Sušenky BeBe Dobré ráno se totiž dočkaly změny ve svém složení. A aby výrobci zjistili, zda tato změna vedla klepšímu, či zda je rozdíl vůbec znatelný, dostaly vybrané čtenářky vzorky kporovnání.

Co čtenářsky testovaly?
Do rukou čtenářek se dostal vzorek sušenky BeBe Dobré ráno oříškové smedem vprovedení podle staré i nové receptury. Vobchodech je najdete vzeleném obalu. Vyznačují se oříškovo-medovou chutí. Obsahují celozrnné cereálie a v každém balení je 2,5 g vlákniny. Navíc jsou obohacené o 6 vitaminů a včelí med.

Dalším testovaným vzorkem ve starém i novém provedení byly sušenky spříchutí müsli sovocem. Tyto cereální sušenky s ovocnou vůní obsahují hrozinky a kousky pomerančů. V balení je 2,3 g vlákniny. Vobchodech je poznáte podle oranžového obalu.

Jak testování probíhalo?
Testování probíhalo od 5. do 23. ledna letošního roku. Vzorky starých a nových cereálií kporovnání dostalo 120 čtenářek, které následně hodnotily vzhled a chuť sušenek.

Hodnocení výrobku se skládalo zpěti otázek. Prvním úkolem testujících bylo nejprve si výrobek prohlédnout a zhodnotit jeho vzhled, poté se napít vody, ochutnat a odpovědět na další otázky. Vždy bylo na výběr zněkolika možností.

Na závěr byli hodnotící požádáni, aby zvolili výrobek, který je podle nich chuťově lepší a napsali svými slovy, proč jej vyhodnotili jako lepší.

Jaké byly výsledky?
Hodnocení čtenářek především potvrdilo, že každému chutná něco jiného. Úspěšnost starých a nových vzorků od sebe dělila jen procenta. Některé nepocítily žádný rozdíl, jiným pro změnu připadal jeden, nebo druhý výrobek jednoznačně lepší.

Dobrou zprávou je, že obě varianty výrobků byly hodnoceny kladně. Většina testujících čtenářek vodpovědích uvedla, že křehkost, tvrdost i barva jsou přesně takové, jaké mají být. Chuť byla hodnocena jako dobrá a přirozená.

Čtěte také...

Jak na cvičení a zdravou stravu?

Reklama