Rozšiřte svůj úhel pohledu! Seznamte se s novou řasenkou PANORAMIC CURL od L´Oréal Paris, první řasenkou pro panoramatický úhel pohledu.

Tato „natáčecí řasenka“ řasám dodá střední objem a vám rozšíří panorama pohledu. A můžete ji vyhrát!

 

Panoramic Curl nabízí ženám dvojnásobné otevření pohledu s úžasným výsledkem a dokonalým půvabem ze všech úhlů, s maximálním natočením a rozvinutím řas do 360 stupňů.

 

Řasenka Panoramic Curl je obohacena o nový polymer Flexi Tech ™, který řasy maximálně natočí. Řasy jsou pružné a vláčné díky flexibilní vrstvě s vysokou tolerancí a rozvinou se do vějíře s mimořádným natočením.

 

Výzkum  L´Oréal Paris použil nový komplex tuhých vosků rostlinného původu, mezi nimi i olivový vosk. Díky tomuto novému složení má řasenka Panoramic Curl jedinečnou schopnost mimořádně natočit řasy na 8 hodin, s maximálním pohodlím při používání řasenky.

 

Řasenka obsahuje rovněž i pro-Vitamin B5.

 

Laboratoře L´Oréal vyvinuly speciální natáčecí Liftcurl ™ kartáček, který natočí a rozvine vaše řasy pozoruhodným způsobem. Tento patentovaný kartáček protáhne každou řasu zvlášť od kořínků po konečky, jednu po druhé, pro panoramaticky otevřený pohled.

Patentovaný kartáček Liftcurl™ oddělí vaše řasy a rozvine je do 360 stupňů.

 

Testováno dermatology a ophtalmology, řasenka je vhodná pro citlivé oči i pro nositele kontaktních čoček.

 

Doporučená cena je 259,- Kč

Barva: pouze černá

 

Jak se vám líbí? Právě dnes startuje soutěž, kde můžete tyto krásné věcičky vyhrát! Deset z vás tuto řasenku může získat! Soutěžte ZDE

Reklama