Určitě znáte tuto velikonočná tradici, kdy máte dostat něco nového. Ta tradice se osvědčila u čtenářky s nickem Pinička. Blíže nespecifikuje, co dostala, ale s jarním šatníkem už má jasno. Více se dočtete v jejím příspěvku

Krásný den. U nás doma byl jediným světlým bodem na svátcích jara ten okamžik, kdy pominulo úplně trapné dopoledne upachtěných koledníků v slušivých teplákách a maminka oznámila:“ Holky, teď nějaká maličkost, aby vás beránek nepokakal. Třičko, peněženka či kabelka... Máma věděla, jak odčinit hloupého souseda s třímetrovou pomlázkou!

Chtěla bych využít tuto tradici a s novou sezónou výměnit i šatník. Už zase začíná jaro a já objevuji nové kousky a novou módu. Chci na další sezónu obměnit svůj šatník. Muž je z toho na větvi. Ví, jak bude naše peněženka plakat. Každá žena chce být neustále módní a vědět, co se nosí. Takovy módní nákup se může tvrdě podepsat na naší peněžence a to většina mužů těžce nese!

V oblékání miluji světle fialovou a černou barvu. Na jaro už šatník mám, tak mě čeká nakupování letní módy.To miluji. Něco plánuji koupit i v internetovém obchodě. Včera mi v jednom shopu, před nosem vyfoukli krásné společenské šaty. Byl tam výprodej, měli po jednom kuse.

Pinička

Milá Piničko, tak vy na to jdete z gruntu. Máte pravdu, že muži nemají rádi utrácení za hadříky, ale výjimky se určitě najdou. Byli by přece sami proti sobě.

Co nového jste si koupily vy, milé ženy-in? Čím jste si udělaly radost teď zjara? Pošlete nám fotku svého čerstvého úlovku? Už se moc těším na vaše příspvěky na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama