Ženy jsou obecně od přírody upovídanější než muži. Výzkumy ukázaly, že v průměru vypustí z pusy každý den až šestnáct tisíc slov. Nejenže s kamarádkami probírají poslední módní výstřelky a všechny možné novinky nad šálkem dobré kávy nebo skleničkou vína, ale drtivou většinu těchto slov protelefonují. Mobilní komunikace se stala nepostradatelnou součástí běžného života. Má to však jeden háček. Pokud si rády a často povídáte po „drátě“, nemusí to být zrovna levný špás. Výdaje s tím spojené mohou ukrojit z rodinného rozpočtu nemalou částku. Hrozíte se každý měsíc při pohledu na účet za mobil? Poradíme vám, jak volat, co hlasivky stačí, a neskončit přitom s prázdnou peněženkou.

 

Neukvapujte se, pozorně studujte

Používání mobilu je dnes již zcela běžnou záležitostí. Ne každý se však vyzná v nejrůznějších nabídkách, se kterými přicházejí naši operátoři a které na vás útočí každý den ze všech stran. Udržet si přehled je téměř nadlidský úkol. Často se vám pak může stát, že za produkt, který si vyberete, platíte zbytečně nehoráznou sumu. Obecně platí celkem jednoduchá rada – než se pro nějakou z nabídek rozhodnete, pečlivě a pozorně si ji prostudujte. Možností je několik. Asi nejrychlejším způsobem jsou informace přímo na stránkách daného operátora. Dalším je vytočení zákaznické linky nebo návštěva značkové prodejny.

 

Upsat se? Nikdy neříkejte nikdy!

Většina výhodných nabídek operátorů je podmíněna uzavřením smlouvy na dobu určitou. Zpravidla jde o půl roku, rok nebo dva roky. Zdá se vám to jako dlouhá doba? Věřte, není. Ze strany operátorů jde o celkem logický krok. Veškeré výhody, které získáte, jsou vlastně odměnou za vaši věrnost. Čím déle s operátorem zůstanete, tím větší výhody můžete čerpat, a to jak v případě neomezeného volání či kreditu na posílání SMS zpráv, tak při pořízení nového telefonu.

 

Volejte zadarmo

S nabídkou telefonování zdarma se můžete setkat poměrně často. Pokud právě nejste fanynkou „ťukání“ SMS zpráv, pak by vám určitě neměla ujít nová nabídka od O2. Je jednoduchá, přehledná a můžete s ní volat od pondělí do neděle zcela zdarma. Přestaňte si pečlivě hlídat délku telefonních hovorů, teď máte možnost na všechna čísla v mobilní síti O2 a na pevné linky volat neomezeně až po celý jeden rok. Stačí, pokud si do konce března aktivujete vybraný mobilní tarif u O2 nebo na něj přejdete z předplacené karty a uzavřete smlouvu na dva roky. Nebo si také můžete k O2 jednoduše přenést své stávající číslo. Bezplatně pak budete moci mluvit se svými blízkými neomezeně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prostudujte si nabídku na www.cz.o2.com a starosti o výdaje za telefon pusťte z hlavy.

Reklama